Mineral Line, sól natururalna z Morza Martwego, 1500 g
42.39 zł

Mineral Line, sól natururalna z Morza Martwego, 1500 g

Mineral Line, sól natururalna z Morza Martwego, 1500 g
Ostatnia cena produktu
42.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Sól z Morza Martwego od tysiącleci znana i ceniona jako jeden z najbardziej skutecznych środków pielęgnacyjno-leczniczych przeciwko różnorodnym zaburzeniom biologicznych funkcji organizmu ludzkiego i skóry.

Skład według INCI

Składniki 100 g zawiera
Chlorid 895 mg
Fluorid 93 mg
Bromide 4000 mg
Iodine 50 mg
Sulfat 500 mg
Hydrogenphosphate 65 mg
Hydrogencarbonat 1520 mg
Carbonat 2200 mg
Natrium 22,000 mg
Kalium 125,000 mg
Ammonium 350 mg
Magnesium 80,00 mg
Calcium 1,200 mg
Strontium 15 mg
Mangan 4 mg
Ferum 90 mg

Właściwości

Dzięki wysokiej koncentracji minerałów (40) i pierwiastków śladowych sól krystaliczna "Mineral Line" wspomaga leczenie problemów dermatologicznych: alergii, łuszczycy, trądziku i egzemy. Łagodzi bóle reumatyczne i artretyczne, bóle i napięcie mięśni, przyspiesza rekonwalescencje po złamaniach i kontuzjach. Zalecana w stanach przedgrypowych, na przeziębienia, w chorobach górnych dróg oddechowych. Sól morska głęboko oczyszcza pory skóry, usuwa martwy naskórek oraz substancje toksyczne szkodliwe dla organizmu. Peelinguje, odżywia, wygładza i nawilża skórę. Regularne kąpiele solankowe poprawiają cyrkulację krwi, przyspieszają przemianę materii oraz pobudzają naturalną regenerację komórek. Stąd skutecznie wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej oraz zmniejszają efekt "skórki pomarańczowej". Kąpiele w soli "Mineral Line" znakomicie relaksują, usuwają zmęczenie, zapewniają całkowitą odnowę psychiczną i fizyczną organizmu.

Stosowanie

Sól krystaliczną wsypać do wanny i rozpuścić w gorącej wodzie (minimum 50 g w celach leczniczych; 125 g w celach pielęgnacyjnych).
Wyrównać temperaturę wody i pozostać w kąpieli przez 20-30 minut. Spłukać ciało ciepłą wodą, nie używając mydła, delikatnie osuszyć ręcznikiem i odpocząć w łóżku przez pół godziny. Kąpiele stosować 1-3 razy w tygodniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h