Medela, odciągacz pokarmu, Swing plus Calma, 1 szt
638.99 zł

Medela, odciągacz pokarmu, Swing plus Calma, 1 szt

Medela, odciągacz pokarmu, Swing plus Calma, 1 szt
Ostatnia cena produktu
638.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Super nowoczesny laktator bateryjno-sieciowy, z regulacją siły ssania i dwufazowym systemem odciągania pokarmu. Umożliwia utrzymanie laktacji nawet w przypadku długotrwałej separacji matki od dziecka. Cichy i bardzo wygodny w obsłudze. Przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku osobistego.

Uwagi

2-fazowy, osobisty laktator elektryczny. Idealnie odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka. Po włączeniu ssie szybko i płytko (faza pobudzenia wypływu pokarmu) następnie (gdy pokarm zaczyna płynąć) po wciśnięciu odpowiedniego przycisku lub samoistnie po 2 minutach przechodzi w tryb ssania wolnego i głębokiego (odwzorowuje fazę ssania właściwego). W obu przypadkach istniej możliwość regulacji siły ssania. Można go używać po podłączeniu do sieci lub będąc poza domem w podróży przy użyciu 4 baterii alkalicznych typu AA.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h