Armed Regeneracja, sól do kąpieli, 750 g
31.49 zł

Armed Regeneracja, sól do kąpieli, 750 g

Armed Regeneracja, sól do kąpieli, 750 g
Ostatnia cena produktu
31.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Regeneracyjna sól do kąpieli

Właściwości

Skład soli pozwala na wielokierunkowe działanie na skórę, a poprzez nią na nasze organy wewnętrzne. Podczas kąpieli zachodzi proces wymiany jonowej między roztworem kąpielowym a organizmem człowieka. Do organizmu dostarczane są przez największy organ jakim jest skóra niezbędne pierwiastki: jod, wapń, magnez, brom, bor, krzem, selen i wiele innych. Zostaje pobudzany oraz wzmacniany układ odpornościowy i immunologiczny. Skóra zostaje dobrze nawilżona, poprawia się jej ukrwienie, napięcie i elastyczność. Zawarte w składzie olejki eteryczne cytryny, mięty i eukaliptusa działają pobudzająco na układ krążenia, odświeżająco i wzmacniająco. Łagodzą nadciśnienie tętnicze oraz zmęczenie mięśni, ociężałość umysłową i stany depresyjne. Jednocześnie działają przeciwbólowo i chłodząco.

Przeznaczenie

Kąpiel w soli ARMED REGENERAGA zalecana jest w stanach zmęczenia umysłowego lub fizycznego, osłabienia wiosennego, stanach apatii lub przygnębienia.
 

Stosowanie

Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39°C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 min.

Profilaktycznie: średnio 4-6 miarek soli na 100 l wody

W stanach przemęczenia: w zależności od indywidualnych potrzeb stosować już od 7-8 miarek (ok. 1 szklanki) solli na 100 l wody

1 miarka = ok. 33 g soli

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h