Armed Relaks, sól do kąpieli, 750 g
32.59 zł

Armed Relaks, sól do kąpieli, 750 g

Armed Relaks, sól do kąpieli, 750 g
Ostatnia cena produktu
32.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Sól do kąpieli

Właściwości

Skład soli pozwala na wielokierunkowe działanie na skórę, a poprzez nią na nasze organy wewnętrzne. Podczas kąpieli zachodzi proces wymiany jonowej między roztworem kąpielowym a organizmem człowieka. Do organizmu dostarczane są przez największy organ jakim jest skóra niezbędne pierwiastki. Wśród nich ważny wpływ na funkcjonowanie naszego układu nerwowego mają: magnez, potas, brom i wapń. Wybitnie uspokajające działanie zapewniają idealne proporcje, w jakich występują wapń i magnez. Właściwości soli i tym samym walory kąpieli, zostały wzmocnione dzięki dodaniu specjalnych olejków aromaterapeutycznych. Zawarte w soli olejki eteryczne (lawendy, geranium i pomarańczy) działają: odprężająco, antystresowo i relaksująco. Łagodzą depresje, lęki oraz napięcia nerwowe. Jednocześnie mają właściwości oczyszczające i antyseptyczne.
 

Przeznaczenie

Kąpiel w soli ARMED RELAKS zalecana dla osób potrzebujących chwili wyciszenia, relaksu z dawką pozytywnej energii dla skóry i umysłu w postaci dobroczynnych minerałów.

Stosowanie

Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39°C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 min.

Profilaktycznie: średnio 4-6 miarek soli na 100 l wody

W stanach bezsenności, stresu: w zależności od indywidualnych potrzeb stosować już od 7-8 miarek (ok. 1 szklanki) solli na 100 l wody

1 miarka = ok. 33 g soli

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h