Produkt w kategoriach

A-Pueri Baby, emulsja do kąpieli, 500 ml

A-Pueri Baby, emulsja do kąpieli, 500 ml

26.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

A - Pueri Baby

Emulsja A-Pueri Baby przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci, jak również dla osób dorosłych.

Skład według INCI

100 g płynu do kąpieli zawiera: Paraffinum Liquidum (65%), Isopropyl palmitate (DUB IPP), C12-13 Pareth-3 (100%etoksylowany alkohol laurylowy), Isopropyl myristate (DUB I PM), Bisabolol, Perfum.

Przeznaczenie

Emulsja do kąpieli dla dzieci, niemowląt i dorosłych. Skóra sucha i atopowa.

Stosowanie

Do stosowania zewnętrznego.
Kąpiele dla niemowląt: do wypełnionej wodą wanienki wlać V4-1 miarkę emulsji (ok. 15-30 ml). Po kąpieli niemowlę delikatnie osuszyć ręcznikiem.
Kąpiele dla dzieci: do wypełnionej wodą wanienki wlać 1-2 miarki emulsji (ok. 30-60 ml). Po kąpieli dziecko delikatnie osuszyć ręcznikiem.
Kąpiele dla dorosłych: do wypełnionej wodą wanny wlać 2-4 miarki emulsji (ok. 60-120 ml). Po kąpieli osuszyć skórę ręcznikiem.
Miejscowe oczyszczanie skóry: niewielką ilość emulsji nanieść na zwilżoną skórę, wetrzeć a następnie spłukać wodą i osuszyć delikatnie ręcznikiem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus