Regumisan, kapsułki miękkie, 30 szt
14.49 zł

Regumisan, kapsułki miękkie, 30 szt

Regumisan, kapsułki miękkie, 30 szt
Ostatnia cena produktu
14.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Regumisan to wyrób medyczny należący do grupy tzw. środków przeciwspieniających, łagodzących objawy związane z nagromadzeniem się i zatrzymaniem gazów jelitowych.
 

Skład

1 kapsułka miekka zawiera 125mg symetykonu

Wskazania

Łagodzenie objawów związanych z nagromadzeniem się i zatrzymaniem gazów jelitowych, np. wzdęcia pełności, odbijanie i dyspepsja czynnościowa. Przygotowanie przed zabiegami diagnostycznymi w obrębie jamy brzusznej, takimi jak: badanie endoskopowe, badanie radiologiczn, badanie ultrasonograficzne.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Łagodzenie objawów związanych z gromadzeniem i zatrzymaniem się gazów jelitowych: 1-2 kapsułki miękkie wyrobu (125-250mg symetykonu)

całkowita dawka dobowa- 3-6 kapsułek miękkich

Przygotowanie do badań: 1 dzień przed badaniem- 2-3 kapsułki wyrobu (250-375mg symetykonu), rano przed badaniem- 1 kapsułka miękka

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Alergia, nadwrażliwość na symetykon lub inny składnik preparatu. Dzieci poniżej 14 roku zycia

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Dotychczas nie obserwowano.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Regumisan - zastosowanie i działanie

Skład:

symetykon

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Gastroenterologia

Działanie :

łagodzi wzdęcia

Wskazania:

Łagodzenie objawów związanych z nagromadzaniem się i zatrzymaniem gazów jelitowych, np. wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie. Przed zabiegami diagnostycznymi w obrębie jamy brzusznej (badania radiologiczne, ultrasonograficzne, gastroskopowe).

Dawkowanie:

Doustnie. W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych - dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia: dawka jednorazowa 1-3 kapsułki; całkowita dawka dobowa 6 kapsułek. Kapsułki należy przyjmować w trakcie lub po jedzeniu i jeśli to konieczne przed snem. Kapsułki należy połykać w całości. Przed badaniem diagnostycznym - dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: 2-3 kapsułki w dniu poprzedzającym badanie i 1 kapsułka rano w dniu badania.   Uwaga! Nie należy stosować wyrobu medycznego Regumisan u dzieci poniżej 14 roku życia w celu łagodzenia objawów związanych z nagromadzeniem gazów jelitowych.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak zastrzeżeń do stosowania wyrobu medycznego Regumisan w okresie ciąży i karmienia piersią.