Athomer Hypertonic, aerozol do nosa, 100 ml
25.99 zł

Athomer Hypertonic, aerozol do nosa, 100 ml

Athomer Hypertonic, aerozol do nosa, 100 ml
Ostatnia cena produktu
25.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

ATHOMER HYPERTONIC areozol skutecznie osłania i zabezpiecza śluzówki przed nasileniem objawów kataru siennego, zapalenia oskrzeli, ucha środkowego i innych dolegliwości związanych z górnymi drogami oddechowymi.

Skład

sterylna hipertoniczna woda morska zawierająca 2,5% NaCl, bogata w morskie sole mineralne i mikroelementy, między innymi takie jak: chlorki, związki wapnia, potasu, magnezu, sodu.

Wskazania

Preparat aerozol ma zastosowanie przy:

  • infekcjach przebiegających z gorączką,
  • katarze siennym,
  • katarze, przeziębieniu,
  • zapaleniu zatok,
  • obrzękach i przekrwieniu śluzówek nosa,
  • stanach związanych z utrudnionym oddychaniem przez nos,
  • przy krwawieniach z nosa.

Sposób użycia wyrobu medycznego

U dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia stosuje się zazwyczaj 1-3 aplikacji do każdego nozdrza, 3 x dziennie lub częściej. W profilaktyce 1-2 aplikacji dziennie do każdego nozdrza.

Uwagi

Wystarcza na około 600 aplikacji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Athomer Hypertonic - zastosowanie i działanie

Skład:

hipertoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi objawy kataru zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa

Wskazania:

Łagodzenie objawów spowodowanych niedrożnością nosa i zatok, w przebiegu przeziębienia, grypy lub alergii. Stany związane z utrudnionym oddychaniem przez nos. Krwawienia z nosa.

Dawkowanie:

Donosowo. W przypadku infekcji częstotliwość aplikacji należy dostosować do stopnia nasilenia objawów. U dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia stosuje się zwykle 1-3 aplikacje 3 razy dziennie do każdego nozdrza. Profilaktycznie: 1-2 aplikacje dziennie do każdego nozdrza.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.