Gruszka medyczna, z kanką nr 7, (Tabi-Kojak)
5.89 zł

Gruszka medyczna, z kanką nr 7, (Tabi-Kojak)

Gruszka medyczna, z kanką nr 7, (Tabi-Kojak)
Ostatnia cena produktu
5.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Gruszka z kanką przeznaczona jest do wykonywania lewatywy.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym użyciem obie części tzn. geuszkę i kankę należy wygotować w wodzie przez 10 minut. Po wygotowaniu i osuszeniu, obie części połączyć ze sobą. Gruszkę napełnić cieczą płuczącą. Końcówkę nasmarować cienko wazeliną i delikatnie wprowadzić do odbytu. Naciskać gruszkę tak, aby płyn powoli przedostawał się do jelita. Ściśnąć pośladki i wyjąć kankę z odbytu. Pośladki powinny pozostać ściągnięte przez pewien czas, aby umożliwić rozpuszczenie zalegających treści jelitowych. Po każdym użyciu rozmontowane części starannie wymyć w gorącej wodzie z mydłem, a następnie wygotować przez 10 minut.

Uwagi

Wykonywanie lewatywy oraz dobór roztworu płuczącego powinny być skonsultowane z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus