Produkt w kategoriach

Multi-Gyn Douche, tabletki do przygotowania irygacji, 10 szt

Multi-Gyn Douche, tabletki do przygotowania irygacji, 10 szt

28.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Tabletki Multi-Gyn są wskazane do zachowania ogólnej higieny intymnej. Tworzą naturalny i łagodny płyn do irygacji dla optymalnej higieny intymnej.

Skład

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, PEG-150, Aloe Barbadensis (Aloe Vera Powder), Lactose, Lactic Acid.
Tabletki Multi-Gyn zawieraja bio-aktywne wyciągi roślinne. Składniki są naturalne, bez dodatków zapachowych, drażniących związków chemicznych czy substancji odzwierzęcych. Bez konserwantów.

Działanie

Wspomagają zapobieganie zakażeniom pochwy i dolegliwościom takim jak uczucie swędzenia, pieczenie lub nieprzyjemne upławy i/lub zapach. Tabletki Multi-Gyn wspomagają utrzymanie naturalnej i zdrowej flory bakteryjnej pochwy.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przełam tabletke Multi-Gyn i rozpuść w wypełnionym letnia wodą pojemniku irygatora pochwowego Multi-Gyn. Przepłukuj pochwę co najmniej 1x w tygodniu dla utrzymania optymalnej higieny. W przypadku dolegliwości lub zakażeń zaleca się płukanie 2x dziennie przez 5 dni.

Uwagi

W przypadku uporczywych dolegliwości, zawsze skontaktuj się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus