Termometr, elektroniczny, DT 2TB, wodoszczelny
11.69 zł

Termometr, elektroniczny, DT 2TB, wodoszczelny

Termometr, elektroniczny, DT 2TB, wodoszczelny
Ostatnia cena produktu
11.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Termometr elektroniczny służy do pomiarów temperatury ciała człowieka.

Skład

Opakowanie zawiera 1 wodoszczelny termometr elektroniczny.

Działanie

Termometr ten jest urządzeniem elektronicznym, wyposażonym w układ czujnika pomiarowego gwarantujący wysoką precyzję pomiarów i wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Zakres pomiarowy : 32-42 °C.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed każdym użyciem termometru należy wyczyścić końcówkę z czujnikiem za pomocą roztworu wody z mydłem. Po zakończeniu pomiaru i dokonaniu odczytu czynność tą należy powtórzyć. Pomiaru temperatury można dokonywać pod pachą, w ustach – pod językiem, rektalnie. W celu dokonania pomiaru temperatury należy nacisnąć przycisk włącznika/wyłącznika, a gdy zacznie mrugać " °C" termometr jest gotowy do pracy, w tym momencie należy umieścić termometr w miejscu dokonywanego pomiaru. Po 20-30 s pomiar jest zakończony (świadczy o tym, usłyszany sygnał dźwiękowy). Pomiar należy odczytać na wyświetlaczu.

Uwagi

Jeśli na wyświetlaczu pojawi się symbol BAT, oznacza to, iż należy wymienić baterię (LR41 lub AG3).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h