NaseFrida, spray do nosa, 20 ml
NaseFrida, spray do nosa, 20 ml
10.99 zł

NaseFrida, spray do nosa, 20 ml

NaseFrida, spray do nosa, 20 ml
Ostatnia cena produktu
10.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Opis

NoseFrida Spray rozrzedza wydzielinę ułatwiając oddychanie przez nos. Sól morska eliminuje pyłki, kurz, brud, wirusy i bakterie w sposób bezpieczny dla śluzówki nosa.
Zawarte w soli morskiej substancje mineralne czynią roztwór wyjątkowo delikatnym dla śluzówki nosa i wspomagają proces regeneracji błony śluzowej.

Przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci.

Skład

Izotoniczny roztwór wysokowartościowej, bogatej w minerały soli morskiej z Atlantyku w wodzie destylowanej. Stężenie 0,9%

Wskazania

Stosować w razie problemów z niedrożnością nosa wywołanych przeziębieniem, alergią, suchym powietrzem oraz do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci.
Preparat stanowi doskonałe uzupełnienie działania Aspiratora NoseFrida, pozwalając na uzyskanie pełnego efektu oczyszczenia nosa.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Rozpylać po 1 dawce do każego otworu nosowego kilka razy dziennie. Zazwyczaj 2 do 4 razy dziennie zależnie od potrzeb.

Producent

NASAL PRODUKTER NORDEN

Cechy produktu
PRODUCENT

NaseFrida - zastosowanie i działanie

Skład:

izotoniczny roztwór soli morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie:

nawilżające oczyszczające

Wskazania:

Stosować w razie problemów z niedrożnością nosa wywołanych przeziębieniem, alergią, suchym powietrzem. Do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci.

Dawkowanie:

Donosowo. Rozpylać po 1 dawce do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Zazwyczaj 2 do 4 razy dziennie zależnie od potrzeb. Trwałość – 4 miesiące od pierwszego użycia. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.