NaseFrida, spray do nosa, 20 ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
10.99 zł
  • Producent:NASAL PRODUKTER NORDEN
  • Typ preparatu:Wyrób medyczny
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: NaseFrida


Szczegółowy opis produktu

Opis

NoseFrida Spray rozrzedza wydzielinę ułatwiając oddychanie przez nos. Sól morska eliminuje pyłki, kurz, brud, wirusy i bakterie w sposób bezpieczny dla śluzówki nosa.
Zawarte w soli morskiej substancje mineralne czynią roztwór wyjątkowo delikatnym dla śluzówki nosa i wspomagają proces regeneracji błony śluzowej.

Przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci.

Skład

Izotoniczny roztwór wysokowartościowej, bogatej w minerały soli morskiej z Atlantyku w wodzie destylowanej. Stężenie 0,9%

Wskazania

Stosować w razie problemów z niedrożnością nosa wywołanych przeziębieniem, alergią, suchym powietrzem oraz do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci.
Preparat stanowi doskonałe uzupełnienie działania Aspiratora NoseFrida, pozwalając na uzyskanie pełnego efektu oczyszczenia nosa.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Rozpylać po 1 dawce do każego otworu nosowego kilka razy dziennie. Zazwyczaj 2 do 4 razy dziennie zależnie od potrzeb.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 843 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

NaseFrida - zastosowanie i działanie

Skład:

izotoniczny roztwór soli morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna , Pediatria

Działanie :

nawilżające , oczyszczające

Wskazania:

Stosować w razie problemów z niedrożnością nosa wywołanych przeziębieniem, alergią, suchym powietrzem. Do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci.

Dawkowanie:

Donosowo. Rozpylać po 1 dawce do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Zazwyczaj 2 do 4 razy dziennie zależnie od potrzeb. Trwałość – 4 miesiące od pierwszego użycia. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

1. czy może on być stosowany przez kobiety 3 trymestrze ciąży?

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 27

Szanowna Pani, Według moich informacji jest to po prostu woda morska. Nie widzę więc przeciwwskazań. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus