Avent, butelka, 260 ml, 1 szt
24.99 zł

Avent, butelka, 260 ml, 1 szt

Avent, butelka, 260 ml, 1 szt
Ostatnia cena produktu
24.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Wiek: 0+

Lekka, stabilna, z dokładną podziałką. Zwężenie po środku ułatwia karmienie. Specjalny, silikonowy smoczek naśladujący kształtem i funkcją pierś, redukuje ryzyko wystąpienia kolki. Jedyna butelka, w której można bezpiecznie przechowywać mleko. W zestawie butelka 260 ml wraz ze smoczkiem o wolnym przepływie. Razem zalecane do karmienia dzieci od 1 miesiąca życia.

Zawartość opakowania

Dwuczęściowy system zapobiegający kolce składa się ze smoczka Avent oraz adaptora.

Nie zawiera BPA.

Charakterystyka produktu

Niespokojne i nerwowe zachowanie, czyli rozdrażnienie to powszechnie znane przyczyny płaczu dzieci. Badania kliniczne potwierdzają, że butelka Avent znacznie zmniejszają częstotliwość występowania kolki i stanu rozdrażnienia. Rozdrażnienie występuje rzadziej, szczeólnie w nocy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus