Clavin, kapsułki, 20 szt
74.65 zł

Clavin, kapsułki, 20 szt

Clavin, kapsułki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
74.65 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety wspomagający erekcję.

Składniki

 

Clavertin 11 - specjalnie spreparowana w galeniczny sposób mieszanka zawierająca L-argininę, wyciąg z liści Epimedium Sagitatum (stand. określony na 20% zawartość glikozydu icariin), talk, żelatyna (kapsułka), tlenek tytanowy (E 171), niebiesi barwnik (E 131).

Zalecane dzienne spożycie

Suplement diety o chronionym patentem składzie wspomagający erekcję. Substancją czynną zawartą w Clavertinie 11 jest specjalnie spreparowana w galeniczny sposób mieszanka składająca się z L-argininy i wyciągu z liści Epimedium Sagitatum. Czyni stosunek płciowy intensywniejszym i poprawia jego jakość.

 Clavin można stosować w dowolnym momencie, zaleca się stosowanie od 1 do maksymalnie 4 godzin przed kontaktem seksualnym. Należy przy tym zażyć 4 kapsułki na raz.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

SIMPLY YOU
Roháčova 188/37
130 00 Praga, Republika Czeska

Clavin - zastosowanie i działanie

Skład:

suchy wyciag z liści epimedium sagitatum L-arginina

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Seksuologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na potencję

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na jakość i intensywność doznań seksualnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Należy zażyć 4 kapsułki na raz, 1-4 godzin przed stosunkiem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.