Termometr, elektroniczny, MT 519
13.69 zł

Termometr, elektroniczny, MT 519

Termometr, elektroniczny, MT 519
Ostatnia cena produktu
13.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Termometr elektroniczny lekarski wyposażony w elektroniczny układ czujnika pomiarowego i wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Gwarantujący stosunkowo szybki pomiar (20-30 sekund) oraz wysoką precyzję.

Dane techniczne:

  • Zakres pomiarowy: 32-42 °C
  • Dokładność pomiaru:+/- 0,1 °C
  • Bateria: LR/SR 41 lub AG3
  • Żywotność baterii: około 200 godzin
  • Masa: około 9 gramm

 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed każdym użyciem wyczyścić końcówkę z czujnikiem. Należy przemyć ten element roztworem wody z mydłem oraz alkoholu izopropylowego, przy użyciu miękkiego materiału (np gazy). pomiaru temp. można dokonać trzema metodami: pod pachą, w ustach- pod językiem, lub rektalnie. Po zakończeniu pomiaru i dokonaniu odczytu, należy termometr ponownie przemyć i zdezynfekować.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus