Formy dostawy dla tego produktu
-
ODBIÓR W APTECEOdbiór w aptece
-
WYSYŁKA KURIEREMKurier DHLKurier GLSKurier PHARMALINK
-
ODBIÓR W PUNKCIEAutomaty DHL i punkty POPAutomaty i punkty odbioru GLSPaczkomat INPOST
O produkcie
Pokaż wszystkie produkty FRONTLINE
Pokaż wszystkie produkty linii Spot-On marki Frontline
Producent
BLAUFARMA/BOEHRINGER INGDystrybutor
PGF Weterynaria Sp. z o.o.Spółdzielcza 25
11-001 Dywity
www.pgfweterynaria.pl
Opis
Frontline Spot-On S to roztwór do nakrapiania przeznaczony dla psów o masie ciała od 2 do 10 kg. Zawiera substancję czynną fipronil w stężeniu 67 mg na 0,67 ml. Preparat skutecznie eliminuje pchły, kleszcze oraz wszoły, zapewniając długotrwałą ochronę przed ponowną infestacją.
Zawartość opakowania
Frontline Spot-on S Pies, ochrona przeciw pchłom i kleszczom, pipety, 0,67 ml x 3 szt.
Substancja czynna: Fipronil 67 mg/0,67 ml.
Przeznaczenie produktu
Dla psów o masie ciała od 2 do 10 kg, od 8. tygodnia życia.
Charakterystyka produktu
Preparat działa szybko, eliminując pchły w ciągu 24 godzin oraz kleszcze w ciągu 48 godzin od aplikacji. Chroni przed ponowną infestacją pchłami przez okres do 5 tygodni, kleszczami przez 3–4 tygodnie oraz wszołami przez 63 dni.
Stosowanie produktu
Odłamać końcówkę pipetki wzdłuż zaznaczonej linii. Rozchylić sierść psa u nasady szyi i między łopatkami, aby odsłonić skórę. Nałożyć całą zawartość pipetki bezpośrednio na skórę.
Uwagi i środki ostrożności
Nie stosować u królików. Unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Nie kąpać zwierzęcia na 2 dni przed i po aplikacji.
Cechy produktu
- Wielkość zwierzęcia
- Etap życia
- Zwierzęta
- Typ produktu
- Postać
- Działanie/właściwości
- Problem
- Główny składnik
- Część ciała
- Specyfika
- Sposób aplikacji