GenTeal HA, krople do oczu, 10 ml
32.49 zł

GenTeal HA, krople do oczu, 10 ml

GenTeal HA, krople do oczu, 10 ml
Ostatnia cena produktu
32.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Nawilżające krople do oczu zwiększające komfort dla wszystkich typów soczewek kontaktowych.

 

Skład

GenTeal Ha jest jałowym, wodnym roztworem zawierającym 0,1% kwasu hialuronowego (w postaci soli sodowej), chlorek sodu, fosforan sodu oraz GenAqua (nadboran sodu stabilizowany kwasem fosfonowym).

 

Działanie

Nawilżona powierzchnia może złagodzić wrażliwość suchego oka, spowodowaną dymem, wiatrem, soczewkami kontaktowymi, długotrwałą pracą przy komputerze i innymi podrażnieniami.

Uwagi

Preparat zachowuje trwałość przez 12 tygodni od pierwszego otwarcia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

GenTeal HA - zastosowanie i działanie

Skład:

hialuronian sodu

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Nawilżające krople do oczu przeznaczone dla osób, które cierpią z powodu suchości oczu, dyskomfortu lub zmęczenia oczu spowodowanego podrażnieniem oczu przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, długotrwałą pracę przy komputerze. Zapewniają większy komfort przy stosowaniu wszystkich typów soczewek kontaktowych.

Dawkowanie:

Krople należy stosować w zależności od potrzeb. Przed wkropleniem należy umyć ręce. Wkroplić 1 - 2 krople preparatu do każdego oka, zamknąć i otworzyć oko kilka razy (unikać dotknięcia końcówką zakraplacza do oka). Jeśli pacjent nie zdejmuje soczewek kontaktowych na noc, należy stosować nawilżające krople do oczu przed snem i po przebudzeniu. Nie należy stosować dłużej niż 12 tygodni po otwarciu opakowania. Niewykorzystany roztwór należy wyrzucić. Butelka powinna być używana tylko przez jedną osobę. Przed zastosowaniem produktu po raz pierwszy, należy upewnić się, że pierścień zabezpieczający butelki jest nienaruszony. Nie należy stosować, jeśli pierścień jest uszkodzony.

Możliwe skutki uboczne:

Jeśli wystąpi u Ciebie dyskomfort lub podrażnienie oczu, należy zaprzestać stosowania produktu i skontaktować się z lekarzem. W takich przypadkach pacjenci noszący soczewki kontaktowe powinni zdjąć soczewki.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.