Vismed multi, krople do oczu, 10 ml, w pojemniku z systemem dozującym
30.49 zł

Vismed multi, krople do oczu, 10 ml, w pojemniku z systemem dozującym

Vismed multi, krople do oczu, 10 ml, w pojemniku z systemem dozującym
Ostatnia cena produktu
30.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Nawilżające krople do oczu.

Skład

1 ml roztworu: hialuronian sodu 1,8 mg oraz elektrolity: chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu, cytrynian sodu, chlorek magnezu, chlorek wapnia, woda do iniekcji.

Wskazania

Preparat polecany jest do nawilżania oczu w przypadku uczucia suchego oka, pieczenia, zmęczenia oczu oraz innych drobnych dolegliwości nie związanych ze zmianami patologicznymi, wywołanymi na przykład przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, wiatr, zimno, intensywną pracą przy komputerze lub używanie szkieł kontaktowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Miejscowo, do worka spojówkowego. 1-2 krople do każdego oka lub według zaleceń lekarza.

Uwagi

Vismed Multi może być używany do 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Krople Vismed Mulit powinny być stosowane jako ostatnie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Vismed Multi - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorek wapnia chlorek magnezu wodorofosforan dwusodowy cytrynian sodu chlorek potasu chlorek sodu hialuronian sodu

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Do nawilżania oczu w przypadku uczucia suchego oka, pieczenia, zmęczenia oczu oraz innych drobnych dolegliwości nie związanych ze zmianami patologicznymi, wywołanymi na przykład przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, wiatr, zimno, intensywną pracą przy komputerze lub używanie szkieł kontaktowych.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. 1-2 krople do każdego oka lub według zaleceń lekarza. Uwaga! Vismed Multi może być używany do 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. Uwaga! W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Krople Vismed Mulit powinny być stosowane jako ostatnie. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.