Biphase Lipo Alcoolique, płyn do dezynfekcji rąk, 100 ml

produkt biobójczy, płyn

25.29 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Producent

NAOS

Opis

Płyn do dezynfekcji rąk Biphase Lipo Alcoolique to produkt o dwukierunkowym działaniu. Produkt posiada dwie fazy. Jedna pielęgnuje dłonie, uzupełnia lipidy w naskórku, a druga dezynfekuje. Płyn działa biobójczo. Biphase Lipo Alcoolique nie posiada zapachu i można stosować go również u dzieci od 3-ego roku życia.

Zawartość opakowania

100 ml

Substancja czynna: etanol 74,5 g/100 g, nr CAS 64-17-5.

Przeznaczenie produktu

Biphase Lipo Alcoolique jest przeznaczony dla całej rodziny, w tym dzieci powyżej 3-ciego roku życia. Płyn jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, a powstał z myślą o sytuacjach kiedy nie można umyć rąk wodą z mydłem, by usunąć z nich drobnoustroje.

Charakterystyka produktu

Biphase Lipo alcoolique to alternatywa dla tradycyjnych środków do dezynfekcji rąk. Oprócz działania biobójczego również dba o skórę, przez uzupełnianie warstwy lipidowej. Produkt zawiera 2 fazy. Niebieska faza alkoholowa (90% płynu) odpowiada za eliminacji drobnoustrojów. Natomiast żółta faza, czyli lipidowa (10% płynu) zawiera olej shea i skwalan, które pomagają uzupełniać film hydrolipidowym.

Stosowanie produktu

Produkt przed zastosowaniem należy wstrząsnąć, aby obie fazy wymieszały się. Następnie spryskać dłonie 2-3 pompkami sprayu i wcierać przez 30 sekund.

Uwagi i środki ostrożności

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Chronić przed dziećmi.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut i jeśli to możliwe usunąć soczewki kontaktowe. Przy utrzymującym się podrażnieniu skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Bruceloza (łac. brucellosis lub abortus epizooticus) to przewlekła i zakaźna choroba różnych gatunków zwierząt mogąca przenosić się również na człowieka. Bruceloza u ludzi wywoływana jest przez bakterie z rodzaju Brucella i charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym obrazem klinicznym. Dzięki powszechnie stosowanym szczepieniom profilaktycznym zwierząt gospodarskich udało się wyeliminować chorobę w większości krajów.

  • Omikron jest znacznie bardziej zakaźny niż inne znane mutacje wirusa SARS-CoV-2, ale powoduje łagodniejsze infekcje, przez co wiąże się z mniejszą śmiertelnością i liczbą hospitalizacji. Najnowsze badania na zwierzętach i hodowlach komórkowych wykazały, że wpływa głównie na górne drogi oddechowe i mniej skutecznie infekuje komórki płuc, co chroni narząd przed uszkodzeniem.

  • Wirusy Coxsackie (koksakiwirusy) to patogeny, które odpowiedzialne są za różne infekcje zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Do zakażenia tym typem wirusów najczęściej dochodzi latem i jesienią. Jak się przed nimi chronić? Podpowiadamy.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij