MS02 HMS, wałek do masażu, 1 szt.

akcesoria

Produkt usunięty z oferty doz.pl

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty HMS

Producent

ABISAL sp. z o. o.
Św. Elżbiety 6
41-905 Bytom

Opis

MS02 HMS, wałek do masażu składa się z 6 rolek z wypustkami, które umożliwiają rozluźnienie powięzi oraz stymulują przepływ krwi. Wygodna forma rolek na pasku idealnie sprawdza się podczas automasażu pleców.

Zawartość opakowania

MS02 HMS, wałek do masażu, 1 szt.

Wymiary:
średnica rolki: 5 cm,
szerokość pasa: 7cm,
długość uchwytu: 18 cm,
długość pasa: 100 cm.

Waga: 440 g

Charakterystyka produktu

Wałek do masażu MS02 HMS w formie 6 rolek z wypustkami na pasku pozwala rozluźnić powięzi, zmniejszyć napięcie mięśniowe, zwiększyć elastyczność i krążenie w masowanym miejscu oraz zminimalizować mikro urazy mięśni. Dzięki swojej konstrukcji, ułatwiającej chwyt i operowanie masażerem, produkt najlepiej sprawdza się podczas automasażu pleców. Polecany jest wszystkim osobom trenującym, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Pistolet do masażu to niewielkich rozmiarów urządzenie generujące kilkadziesiąt uderzeń na sekundę, wyposażone w kilka wymiennych końcówek. Używanie masażera pistoletowego wpływa na poprawę funkcjonalności tkanek miękkich, znajduje zastosowanie w łagodzeniu dolegliwości bólowych w różnego rodzaju urazach i kontuzjach, przyspiesza regenerację mięśniową u osób uprawiających sporty czy likwiduje nadmierne napięcie mięśni u osób pracujących wiele godzin w wymuszonej pozycji siedzącej. Jak używać masażer pneumatyczny? Jaka jest jego cena?

  • Nau­kowcy z Uni­wer­sy­tetu Kali­for­nij­skiego w San Fran­ci­sco infor­mują, że regu­larna aktyw­ność fizyczna może wpły­nąć na che­mię naszego mózgu, sku­tecz­nie popra­wić funk­cjo­no­wa­nie synaps i wzmoc­nić sygnały ner­wowe, co pozwala zacho­wać pra­wi­dłowe funk­cje poznaw­cze nawet w póź­nym okre­sie życia.

  • Nerw promieniowy (ang. radial nerve) jest jedną z gałęzi długich splotu ramiennego, zawiera zarówno włókna ruchowe, jak i włókna czuciowe (unerwia grupy mięśni ramienia oraz przedramienia). Porażenie nerwu promieniowego to rodzaj neuropatii, może do niego dojść na skutek wystąpienia masywnego obrzęku, urazu, pojawienia się krwiaka bądź guza, a nawet przyjęcia nieprawidłowej pozycji ciała podczas snu (z tego powodu schorzenia nazywane bywa także syndromem sobotniej nocy). Sprawdź, jakie objawy  mogą świadczyć o uszkodzeniu nerwu promieniowego?

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij