Termometr, Duotemp zielony
149.19 zł

Termometr, Duotemp zielony

Termometr, Duotemp zielony
Ostatnia cena produktu
149.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Termometr na podczerwień z dołączoną pluszową maskotką, którą możemy nałożyć na palec, aby zająć czymś maleństwo podczas mierzenia temperatury.

Termometr mierzy temperaturę powietrza, cieczy, w uchu i na skroni. Rozszerzony zakres pomiaru od 0 do 100 °C. Końcówka wodoszczelna.
Akustyczny sygnał po pomiarze temperatury. Czas pomiaru w uchu 1 sekunda. Pamięć 10 pomiarów. W zestawie atrakcyjne etui. Gwarancja 2 lata. Wymienialne baterie. Pomiar temperatury cieczy odbywa się przez zbliżenie końcówki termometru do jej powierzchni na odległość około 1 cm.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus