Khadi Henna, farba ziołowa, ciemny brąz, 100 g

Produkt usunięty z oferty doz.pl

O produkcie

Producent

NITAI

Opis

Khadi Henna

Farba ziołowa, ciemny brąz.

Składniki/Ingredients

Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla), Eclipta Alba (Bhringaraj), Azadirachta Indica (Neem)

Właściwości

Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadaje włosom kolor ciemnego czekoladowego brązu o chłodnej tonacji. Nadaje włosom piękny kolor i ekstremalnie odżywia. U większości osób pokrywa siwe włosy. W przypadku siwych włosów opornych na farbowanie polecamy metodę dwustopniowej koloryzacji, przy użyciu Henny Naturalnej Khadi, a następnie Ciemnego Brązu Khadi (przepis poniżej).

Farby ziołowe Khadi nadają włosom piękny, intensywny kolor. W związku ze specjalistycznym procesem produkcji farby Khadi działają bardziej intensywnie niż inne farby do włosów. Dodatkowo zawierają również zioła ajurwedyjskie, które wzmacniają włosy oraz nadają im intensywny blask. Jako, że nasze produkty są naturalne i nie zawierają chemikaliów, nie da się za ich pomocą rozjaśnić włosów.

Ziołowe farby Khadi nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani chemikaliów. Nie zawierają sztucznych barwników lub zapachów. Wszystkie składniki są absolutnie naturalne. Naszym priorytetem jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie ziołowe farby Khadi posiadają certyfikat BDIH, dzięki któremu możesz mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości i spełniają surowe wymogi stawiane kosmetykom naturalnym. Zdrowe i błyszczące włosy dzięki sile natury!

Stosowanie

1. Umyj włosy szamponem bez silikonów.
2. Odpowiednią ilość proszku zalej ciepłą wodą o temp. ok 50°C, wymieszaj do uzyskania konsystencji gęstej śmietany.
3. Kiedy mikstura ostygnie, wciąż jeszcze ciepłą nałóż na włosy.
4. Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem.
5. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin
6. Spłucz włosy ciepłą wodą.
7. Bądź cierpliwa - kolor, w wyniku procesu utleniania, ściemnieje i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.

Dwa kroki do ufarbowania siwych lub rozjaśnianych włosów:

I. Przygotuj Hennę Naturalną Khadi według instrukcji i zafarbuj włosy na czerwony odcień.
II. Po spłukaniu henny lub następnego dnia zaaplikuj na włosy wybrany odcień brązu lub jeśli chcesz uzyskać kolor bardzo ciemny (czarny o ciepłym odcieniu) użyj Indygo Khadi.

Nałóż na włosy grubą warstwę henny, zaczynając od włosów tuż przy karku, następnie podążając wyżej aż do czubka głowy. Kiedy wszystkie włosy będą już pokryte pastą z henny, owiń je folią i odczekaj 2 godziny. Potem zmyj dokładnie papkę i osusz włosy.
Przygotuj indygo: wymieszaj proszek z letnią wodą do konsystencji gęstego jogurtu. Do rozrabiania nie używaj kwaśnych soków, gdyż indygo ma odcień zasadowy. W tym celu możesz stosować tylko wodę.
Po rozrobieniu indygo z wodą nie czekaj, tak jak w przypadku henny, aż zaktywizuje się barwnik, tylko od razu po sporządzeniu papki nałóż ją od razu na włosy. Owiń włosy folią i zawiń ręcznikiem. Pozostaw farbę przez 1 godzinę. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Kolor osiągnie pełnię głębi po 3 dniach.

Uwagi

Farby Khadi mogą być stosowane podczas ciąży i w okresie karmienia piersią.

Cechy produktu

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Pobierz aplikację mobilną Pobierz aplikację mobilną Doz.pl

Ikona przypomnienie o zażyciu leku.
Zdarza Ci się ominąć dawkę leku?

Zainstaluj aplikację. Stwórz apteczkę. Przypomnimy Ci kiedy wziąć lek.

Dostępna w Aplikacja google play Aplikacja appstore
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl