Scholl, wkładki Backease, damskie, rozmiar 35-39
67.59 zł

Scholl, wkładki Backease, damskie, rozmiar 35-39

Scholl, wkładki Backease, damskie, rozmiar 35-39
Ostatnia cena produktu
67.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Backease - wkładki łagodzące ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, nóg, pięt i podbicia stopy.


 

Działanie

Opatentowana technologia. Specjalny kształt podpierający stopę i utrzymujący ją w "kołysce", łagodzi ból spowodowany ruchem i zmęczenie dolnych części ciała. Klinicznie udowodniona skuteczność. 8 na 10 osób potwierdziło, że wkładki Backease łagodzą odczuwany przez nich ból, związany z obciążeniami przy chodzeniu.


 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Umieścić wkładki wewnątrz buta, zwracając uwagę na umieszczenie prawej wkładki (z napisem RIGHT) w prawym bucie, drugiej w lewym bucie. W początkowym etapie czas noszenia wkładek należy wydłużać stopniowo, celem przyzwyczajenia stopy do kształtu wkladki. Zaczynamy od 2 godzin pierwszego dnia, dodając po 2 godziny przez kolejne dni, aż do momentu uzyskania uczucia komfortu. Jeżeli pomimo to, cały czas będziemy wyczuwać niewygodę, należy zaprzestać stosowania wkładek i skonsultować się z lekarzem.

Do przymocowania wkładek na stałe wewnątrz obuwia, należy użyć załączonych pasków dwustronnie pokrytych klejem.

Uwagi

Wkładek Backease nie należy stosować w obuwiu na wysokich obcasach, w połączeniu z innymi wkładkami, również ortopedycznymi oraz przez osoby o wysokim, sztywnym podbiciu stopy. Wkładki są wykonane z elastycznych materiałów, dostosowujących się do kształtu buta, dlatego zalecane jest stosowanie jednej pary wkładek do jednej pary butów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h