Ibuvit Kolka, kapsułki, twist-off, 30 szt
9.49 zł

Ibuvit Kolka, kapsułki, twist-off, 30 szt

Ibuvit Kolka, kapsułki, twist-off, 30 szt
Ostatnia cena produktu
9.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Ibuvit KOLKA - wyrób medyczny łagodzący objawy kolki, wzdęcia, uczucia pełności, odbijania, niestrawności. 

Skład

symetykon, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, bezwodna krzemionka koloidalna, żelatyna, glicerol, dwutlenek tytanu, woda oczyszczona. 

Działanie

Zawarty w wyrobie symetykon skutecznie obniża napięcie powierzchniowe ścian pęcherzyków gazu znajdujących się w jelitach, ułatwia ich łączenie i pękanie. Usprawnia to wydalanie gazów i zmniejsza napięcie jelit, które jest przyczyną bólu. Symetykon po podaniu doustnym nie wchłania się z przewodu pokarmowego i jest całkowicie wydalany z kałem w postaci niezmienionej. 

Wskazania

Łagodzi objawy takie jak kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związane z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Niemowleta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat  - zawartość 1 kapsułki twist-off przed, w trakcie lub po każdym posiłku. 

Dzieci w wieku od 2 do 12 lat - zawartość 2 kapsułek twist-off przed, w trakcie lub po każdym posiłku.

Podawana wartość moze być modyfikowana zgodnie ze wskazaniem lekarza. 

W celu otworzenia kapsułki należy ścisnąć ogonek kapsułki, a następnie przekręcic do kilka razy i oderwać. Dokładnie wycisnąć pozostałą w kapsułce zawartość na łyżeczkę lub bezpośrednio do busi dziecka. Zawartość kapsułki twist-off można wymieszać  z niewielką ilośćią mleka i podać przed rozpocząciem karmienia. Należy zachować ostrożność, aby nie upuścic kapsułki do ust dziecka (możliwość zakrztuszenia)oraz delikatnie naciskać kapsułkę, by nie doprowadzić do gwałtownego rozprysku płynu. Zawartość kapsułki należy zużyć bezpośrednio po otworzeniu. 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h