IBRA Makeup nr 106, pędzel do bronzera i rozświetlacza, 1 szt.
Formy dostawy dla tego produktu
-
ODBIÓR W APTECEOdbiór w aptece
-
WYSYŁKA KURIEREMKurier DHLKurier GLSKurier PHARMALINK
-
ODBIÓR W PUNKCIEAutomaty DHL i punkty POPAutomaty i punkty odbioru GLSPaczkomat INPOST
O produkcie
Producent
IBRA MAKEUPul. Połonińska 7
35-082 Rzeszów
shop@ibra-makeup.pl
Opis
IBRA Makeup nr 106, pędzel do bronzera i rozświetlacza to wszechstronne narzędzie, które pozwala na precyzyjną aplikację trzech podstawowych produktów do modelowania twarzy. Wykonany z naturalnego, miękkiego włosia kozy w kolorze białym, zapewnia delikatne i równomierne rozprowadzenie kosmetyków. Ścięty kształt włosia daje pełną kontrolę nad aplikacją, umożliwiając precyzyjne podkreślenie kości policzkowych, konturowanie i rozświetlanie. Solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Drewniany trzonek z matowym wykończeniem dodaje elegancji i wygody w użytkowaniu.
Zawartość opakowania
IBRA Makeup nr 106, pędzel do bronzera i rozświetlacza, 1 sztuka
Przeznaczenie produktu
Uniwersalny pędzel przeznaczony do podkreślania kości policzkowych, konturowania twarzy bronzerem oraz aplikacji rozświetlacza.
Charakterystyka produktu
- Naturalne, miękkie włosie kozy – komfort dla skóry i perfekcyjne rozprowadzanie produktu
- Ścięty kształt – idealny do precyzyjnej aplikacji różu, bronzera i rozświetlacza
- Trwałość – pędzel nie gubi włosia i zachowuje swój kształt
- Drewniany trzonek z matowym wykończeniem – elegancki i wygodny w użytkowaniu
- Profesjonalna jakość – odpowiedni dla wizażystów i miłośniczek makijażu
Parametry techniczne
- Kod produktu: IB106
- Waga netto: 17 g
- Średnica włosia: 25 mm
- Długość włosia: 22–33 mm
- Rozpiętość włosia: 37 mm
- Długość rączki wraz ze skuwką: 143 mm
- Materiał rączki: drewno
- Kolor rączki: czerwony (błysk)
Uwagi i środki ostrożności
Regularnie myć delikatnym preparatem do czyszczenia pędzli. Suszyć włosiem skierowanym w dół, aby zachować jego ścięty kształt. Unikać nadmiernego kontaktu z wodą, aby chronić rączkę. Przechowywać w etui, aby włosie nie odkształciło się. Produkt nie jest zabawką – trzymać z dala od dzieci.
Cechy produktu
- Wiek
- Typ produktu
- Część ciała
- Akcesoria