Spokey THIN ROLL cienki wałek do masażu, 1 szt.

akcesoria

Produkt usunięty z oferty doz.pl

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty SPOKEY

Producent

SPOKEY
al. Roździeńskiego 188 C
40-203 Katowice

Opis

Spokey THIN ROLL, cienki wałek do masażu z wypustkami pozwala zmniejszyć napięcie mięśniowe oraz zlikwidować ból. Sprawdzi się w punktowym masażu wybranych partii ciała.

Zawartość opakowania

Spokey THIN ROLL, cienki wałek do masażu, 1 szt.

Charakterystyka produktu

THIN ROLL, cienki wałek do masażu marki Spokey to sposób na zwiększenie skuteczności masażu, rozluźnienie mięśni i zmniejszenie dolegliwości bólowych. Produkt powstał z wysokiej jakości, antypoślizgowych materiałów PU/PVC, co w połączeniu z łożyskami zapewniającymi płynne poruszanie się wałka, znacząco zwiększa komfort jego użytkowania. Wygodne rączki zapewniają stabilny chwyt zwiększając bezpieczeństwo i precyzję korzystania z rollera. Niewielki rozmiar wałka ułatwia jego transport i przechowywanie.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Lampa sollux to lampa wykorzystywana w światłolecznictwie i ciepłolecznictwie, emitująca promieniowanie podczerwone (IR). Wywołuje ono reakcje termiczne, co znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń i problemów zdrowotnych, m.in.: stanów zapalnych stawów, zespołów bólowych kręgosłupa, nerwobóli, uszkodzeń skóry, blizn. Terapia promieniowaniem IR (infraterapia) jest również stosowana pomocniczo w leczeniu zapalenia zatok, ucha zewnętrznego czy trądziku.

  • Pistolet do masażu to niewielkich rozmiarów urządzenie generujące kilkadziesiąt uderzeń na sekundę, wyposażone w kilka wymiennych końcówek. Używanie masażera pistoletowego wpływa na poprawę funkcjonalności tkanek miękkich, znajduje zastosowanie w łagodzeniu dolegliwości bólowych w różnego rodzaju urazach i kontuzjach, przyspiesza regenerację mięśniową u osób uprawiających sporty czy likwiduje nadmierne napięcie mięśni u osób pracujących wiele godzin w wymuszonej pozycji siedzącej. Jak używać masażer pneumatyczny? Jaka jest jego cena?

  • Nau­kowcy z Uni­wer­sy­tetu Kali­for­nij­skiego w San Fran­ci­sco infor­mują, że regu­larna aktyw­ność fizyczna może wpły­nąć na che­mię naszego mózgu, sku­tecz­nie popra­wić funk­cjo­no­wa­nie synaps i wzmoc­nić sygnały ner­wowe, co pozwala zacho­wać pra­wi­dłowe funk­cje poznaw­cze nawet w póź­nym okre­sie życia.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij