Produkt w kategoriach

Pyłek kwiatowy, 200 g (Miody Polskie)

Pyłek kwiatowy, 200 g (Miody Polskie)

19.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Pyłek kwiatowy inaczej zwany pyłkiem pszczelim pozyskiwanym przez pszczoły z kwiatów roślin zielnych i drzew, bogatym w substancje biologicznie aktywne.

Masa netto

200 g

Właściwości

Pyłek kwiatowy jest bogatym źródłem witamin zarówno rozpuszczalnych w wodzie jak i tłuszczach. Przede wszystkim witamin C, B1, B2, B6 , kwasów: pantotenowego, nikotynowego i foliowego, biotyny, rutyny i inozytolu. Oraz witaminy A w postaci β karotenu, D i E.

Do uznanych i dobrze udokumentowanych właściwości biologicznych pyłku kwiatowego można zaliczyć działanie: antybiotyczne, przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe, przeciw przerostowi gruczołu krokowego, antyhepatotoksyczne, a także działanie odtruwające (po zatruciu wątroby silnymi truciznami) i pobudzające układ krwiotwórczy do wytwarzania krwinek czerwonych.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus