Pyłek kwiatowy, 200 g (Miody Polskie)
19.99 zł

Pyłek kwiatowy, 200 g (Miody Polskie)

Pyłek kwiatowy, 200 g (Miody Polskie)
Ostatnia cena produktu
19.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Pyłek kwiatowy inaczej zwany pyłkiem pszczelim pozyskiwanym przez pszczoły z kwiatów roślin zielnych i drzew, bogatym w substancje biologicznie aktywne.

Masa netto

200 g

Właściwości

Pyłek kwiatowy jest bogatym źródłem witamin zarówno rozpuszczalnych w wodzie jak i tłuszczach. Przede wszystkim witamin C, B1, B2, B6 , kwasów: pantotenowego, nikotynowego i foliowego, biotyny, rutyny i inozytolu. Oraz witaminy A w postaci β karotenu, D i E.

Do uznanych i dobrze udokumentowanych właściwości biologicznych pyłku kwiatowego można zaliczyć działanie: antybiotyczne, przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe, przeciw przerostowi gruczołu krokowego, antyhepatotoksyczne, a także działanie odtruwające (po zatruciu wątroby silnymi truciznami) i pobudzające układ krwiotwórczy do wytwarzania krwinek czerwonych.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Sposób aplikacji