Audi Baby, preparat do higieny uszu, 1 ml, 10 dawek jednorazowych

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
19.99 zł
 • Producent:LABORATOIRES DIEPHARMEX SAS
 • Typ preparatu:Wyrób medyczny
 • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
 • Refundowany:Nie
 • Encyklopedia: Audi Baby


Szczegółowy opis produktu

Opis

AudiBaby to hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddawany kontroli mikrobiologicznej, który rozpuszcza woskowinę ułatwiając jej naturalne usuwanie z ucha. AudiBaby skutecznie zastępuje patyczki higieniczne, które wpychają woskowinę wgłąb przewodu słuchowego. Dzięki postaci jednorazowych dozowników AudiBaby zapewnia doskonałą higienę wrażliwym uszom noworodka.

Działanie

Łagodnie usuwa nadmiar woskowiny, oczyszcza z pyłów i wszelkich zanieczyszczeń oraz zapobiega tworzeniu się korków woskowinowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Już od pierwszych dni życia dziecka w ilości jednego jednorazowego dozownika tygodniowo, który wystarcza do obu uszu.
 

 1. Oderwać 1 jednorazowy dozownik z opakowania
 2. Potrzymać przez parę sekund dozownik w dłoni by lekko ogrzać roztwór dzięki czemu jego kontakt z uchem twojego dziecka będzie przyjemniejszy
 3. Otworzyć jednorazowy dozownik
 4. przechylić główkę dziecka i umieścić dozownik u wlotu przewodu słuchowego
 5. Lekko nacisnąć dozownik (wpuścić 3 krople, jeśli dziecko ma 0-6 miesięcy, 6 lub więcej kropli, jeśli dziecko ma powyżej 6 miesięcy)
 6. W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności masować nasadę ucha przez 10 sekund, a następnie łagodnie wytrzeć nadmiar płynu
 7. Wykonać te same czynności przy drugim uchu, a następnie wyrzucić dozownik.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 839 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Audi Baby - zastosowanie i działanie

Skład:

hipertoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

krople do uszu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia , Medycyna rodzinna , Pediatria

Działanie :

rozpuszcza korek woskowinowy

Wskazania:

Higiena uszu, usuwanie nadmiaru woskowiny, oczyszczanie z pyłków i wszelkich zanieczyszczeń oraz zapobieganie tworzeniu się korków woskowinowych.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, do ucha. Dzieci od 0-6miesięcy 3 krople do ucha, dzieci powyżej 6 miesięcy 6 lub więcej kropli do ucha. Przed wkropleniem do ucha potrzymać parę sekund dozowniki w dłoni by lekko ogrzać roztwór dzięki czemu jego kontakt z uchem Twojego dziecka będzie przyjemniejszy. W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności masować nasadę ucha przez 10 sekund, a następnie łagodnie wytrzeć nadmiar płynu.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus