Produkt w kategoriach

Audi Baby, preparat do higieny uszu, 1 ml, 10 dawek jednorazowych

Audi Baby, preparat do higieny uszu, 1 ml, 10 dawek jednorazowych

20.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

AudiBaby to hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddawany kontroli mikrobiologicznej, który rozpuszcza woskowinę ułatwiając jej naturalne usuwanie z ucha. AudiBaby skutecznie zastępuje patyczki higieniczne, które wpychają woskowinę wgłąb przewodu słuchowego. Dzięki postaci jednorazowych dozowników AudiBaby zapewnia doskonałą higienę wrażliwym uszom noworodka.

Działanie

Łagodnie usuwa nadmiar woskowiny, oczyszcza z pyłów i wszelkich zanieczyszczeń oraz zapobiega tworzeniu się korków woskowinowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Już od pierwszych dni życia dziecka w ilości jednego jednorazowego dozownika tygodniowo, który wystarcza do obu uszu.
 

  1. Oderwać 1 jednorazowy dozownik z opakowania
  2. Potrzymać przez parę sekund dozownik w dłoni by lekko ogrzać roztwór dzięki czemu jego kontakt z uchem twojego dziecka będzie przyjemniejszy
  3. Otworzyć jednorazowy dozownik
  4. przechylić główkę dziecka i umieścić dozownik u wlotu przewodu słuchowego
  5. Lekko nacisnąć dozownik (wpuścić 3 krople, jeśli dziecko ma 0-6 miesięcy, 6 lub więcej kropli, jeśli dziecko ma powyżej 6 miesięcy)
  6. W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności masować nasadę ucha przez 10 sekund, a następnie łagodnie wytrzeć nadmiar płynu
  7. Wykonać te same czynności przy drugim uchu, a następnie wyrzucić dozownik.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 829 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Audi Baby - zastosowanie i działanie

Skład:

hipertoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

krople do uszu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie :

rozpuszcza korek woskowinowy

Wskazania:

Higiena uszu, usuwanie nadmiaru woskowiny, oczyszczanie z pyłków i wszelkich zanieczyszczeń oraz zapobieganie tworzeniu się korków woskowinowych.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, do ucha. Dzieci od 0-6miesięcy 3 krople do ucha, dzieci powyżej 6 miesięcy 6 lub więcej kropli do ucha. Przed wkropleniem do ucha potrzymać parę sekund dozowniki w dłoni by lekko ogrzać roztwór dzięki czemu jego kontakt z uchem Twojego dziecka będzie przyjemniejszy. W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności masować nasadę ucha przez 10 sekund, a następnie łagodnie wytrzeć nadmiar płynu.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }