×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

ALE Thunder Gel - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Preparat przeznaczony jest do postępowania dietetycznego we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanych z intensywną pracą mięśniową oraz w celu podniesienia poziomu cukru we krwi.

Dawkowanie

Doustnie.

Sporty wytrzymałościowe (bieganie, kolarstwo, triathlon, pływanie, bieganie na nartach, wioślarstwo, kajakarstwo, łyżwiarstwo szybkie): 1 żel co 20-40 minut wysiłku, zwłaszcza w drugiej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Inne aktywności wytrzymałościowe (Rajdy Adventure Racing, wycieczki piesze, wycieczki górskie, biegi ultra): 1 żel co 60-120 minut wysiłku, zwłaszcza w dalszej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Sporty drużynowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej, hokej na trawie, rugby, waterpolo):

Spożywać 1 żel co 30-60 minut wysiłku, zwłaszcza w dalszej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Sporty indywidualne (tenis, tenis stołowy, squash, badminton, szermierka): 1 żel co 30-45 minut wysiłku, zwłaszcza w dalszej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Fitness (aerobik, aguaaerobik, aquajogging, gimnastyka, crossfit): 1 żel co 30-60 minut wysiłku, zwłaszcza w drugiej fazie wysiłku.. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Sporty siłowo-szybkościowe (trening siłowy, skoki, rzuty, biegi sprinterskie): 1 żel co 30-60 minut wysiłku, zwłaszcza w drugiej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Sporty walki (boks, kickboxing, taekwondo, karate, zapasy, judo, jujitsu): 1 żel co 30-60 minut wysiłku, zwłaszcza w drugiej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Sporty zimowe i wodne (narciarstwo zjazdowe, surfing, windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo): 1 żel co 30-60 minut wysiłku, zwłaszcza w drugiej fazie wysiłku. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Niski poziom cukru we krwi : 1-2 żele jak najszybciej od momentu pojawienia się objawów hipoglikemii. W razie zapotrzebowania popić wodą.

Uwaga! Ze względu na wysoką zawartość kofeiny (50 mg/porcję) produkt jest niewskazany dla dzieci, młodzieży poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących, diabetyków oraz osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem.