×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Feminella Hyalosoft - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suchość pochwy spowodowana zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia, szczególnie w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji, jak również suchości będącej następstwem chemio- i radioterapii.

Dawkowanie

Dopochwowo. 1 globulka dopochwowa dziennie przez 10 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Leczenie podtrzymujące 1 globulka dopochwowa 2 razy w tygodniu.

Uwaga! Nie stosować w okresie menstruacji lub w przypadku nasilonego wydzielania pochwowego. Nie stosować jednocześnie z innymi globulkami dopochwowymi (np. dopochwowymi preparatami antykoncepcyjnymi) i prezerwatywami.

Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.

Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na którykoliwek ze składników preparatu.

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży preparat może być stosowany tylko zgodnie z zaleceniami lekarza.