Olimp Guaranax - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla osób przemęczonych, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym i umysłowym, pracujących w godzinach nocnych, wykonujących monotonne i nużące zajęcia. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających w celu redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie:

Doustnie. Wspomaganie sprawności psychicznej i fizycznej - 1 kapsułka w miarę potrzeby, ale nie więcej jak 4 kapsułki w ciągu doby. Wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej - 1 kapsułka rano, przed zajęciami ruchowymi oraz we wczesnych godzinach popołudniowych lub inaczej po konsultacji z lekarzem.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.   Uwaga! Nie przyjmować łącznie z alkoholem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.     Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatów, choroby układu krążenia.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy jesteś w ciąży. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.