Elmex Intensywne Oczyszczanie, pasta do zębów, 50 ml
15.99 zł

Elmex Intensywne Oczyszczanie, pasta do zębów, 50 ml

Elmex Intensywne Oczyszczanie, pasta do zębów, 50 ml
15.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Elmex Intensywne Oczyszczanie Pasta do zębów.

Skład według INCI

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Alumina, Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Aroma, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid, Sodium Saccharin, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Limonene, CI 77891

Zawiera: olaflur (aminofluorek), 1400 ppm F¯.

Właściwości

Po profesjonalnym oczyszczaniu zębów w gabinecie dentystycznym zęby są gładkie i naturalnie białe. Jednak ten efekt trudno jest utrzymać przy użyciu zwykłej pasty do zębów. Pasta elmex Intensywne Oczyszczanie zachowuje naturalną biel zębów i zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

Specjalne składniki polerujące, wyselekcjonowane przez szwajcarskich specjalistów z Działu Badań elmex, dokładnie oczyszczają i wygładzają powierzchnię zębów. Ponieważ przyleganie bakterii i barwników do wygładzonej powierzchni jest utrudnione, płytka bakteryjna i nowe przebarwienia tworzą się dużo wolniej. Jednocześnie wysokoaktywny aminofluorek zapewnia skuteczną ochronę zębów przed próchnicą.

Specjalistyczna pasta zapewniająca gładkość i naturalną biel zębów.

  • przedłuża efekt profesjonalnego oczyszczania zębów w gabinecie
  • nadaje zębom gładkość i naturalną biel

Stosowanie

Zaleca się szczotkowanie zębów pastą Elmex Intensywne Oczyszczanie zamiast zwykłą pastą co drugi dzień lub zgodnie z zaleceniem dentysty.

Uwagi

Produkt przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h