Diuronis żurawina, tabletki powlekane, 60 szt
32.39 zł

Diuronis żurawina, tabletki powlekane, 60 szt

Diuronis żurawina, tabletki powlekane, 60 szt
Ostatnia cena produktu
32.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Diuronis Żurawina jest kompozycją złożoną z naturalnych składników roślinnych: ekstrakt suchy z żurawiny, ekstrakt suchy z korzenia pietruszki, ekstrakt suchy z borówki czernicy z dodatkiem witaminy C.

Składniki

Składniki 1 tabletka dzienna porcja 3 tabletki % ZDS*
Ekstrakt suchy z żurawiny 200 mg 600 mg -
Ekstrakt suchy z korzenia pietruszki 100 mg 300 mg -
Witamina C 30 mg 90 mg 112%
Ekstrakt suchy z borówki czernicy 25 mg 75 mg -

* Zalecane dzienne spożycie.

Celuloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniająca), laktoza z mleka, ekstrakt suchy z żurawiny, ekstrakt suchy z korzenia pietruszki, kwas askorbinowy, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (subst. spulchniająca), składniki otoczki: hydroksypropylometyloceluloza (subst. glazurująca), talk (subst. przeciwzbrylająca), polidekstroza (subst. wypełniająca), maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy, azorubina i indygokarmina (barwniki), ekstrakt suchy z borówki czernicy, stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca).

Właściwości składników

Wyciąg z korzenia pietruszki (Petroselinum crispum) wykazuje działanie moczopędne, wspomaga funkcje wydzielnicze nerek i w ten sposób wpływa na pracę układu moczowego.

Wyciąg z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus) wykazuje działanie antyoksyda-cyjne, wraz z witaminą C pomaga w ochronie komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników (przed stresem oksydacyjnym).

Żurawina jest owocem o cennych walorach odżywczych.

Produkt zaleca się stosować jako uzupełnienie diety w składniki wpływające korzystnie na pracę nerek (wyciąg z korzenia pietruszki) oraz pomagające w ochronie komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników (wyciąg z borówki czernicy i witamina C).

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka 3 razy dziennie. Tabletki należy przyjmować po posiłku popijając wodą.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Preparatu nie należy podawać dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

Diuronis Żurawina - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt suchy z żurawiny ekstrakt suchy z korzenia pietruszki witamina C (kwas askorbinowy) ekstrakt suchy z borówki czernicy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych łagodnie moczopędnie

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki wspomagające ochronę układu moczowego przed szkodliwymi drobnoustrojami, oczyszczanie organizmu z nadmiaru płynów oraz zachowanie prawidłowej funkcji układu moczowego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletkę 2-3 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.