Skyn Intense Feel, nielateksowe prezerwatywy z wypustkami, 36 szt.

akcesoria, wyrób medyczny, antykoncepcja

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

87,49 zł
Cena za szt.: 2,43 zł
Sprawdź warianty
3 szt.
15,99 zł
5,33 zł / szt.
10 szt.
39,19 zł
3,92 zł / szt.
36 szt.
87,49 zł
2,43 zł / szt.

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty SKYN

Producent

SURETEX

Opis

Wyrób medyczny Skyn Intense Feel to nielateksowe prezerwatywy posiadające wypustki rozmieszczone w najbardziej wrażliwych miejscach, które pomagają dodatkowo stymulować i potęgować przyjemność. 

Skład

Produkt wykonano z syntetycznego poliizoprenu.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdują się 36 prezerwatyw.

Charakterystyka produktu

Produkt wykonany został z materiałyu SKYNFEEL™, który zapewnia bardziej naturalne doznania, niż w przypadku prezerwatyw lateksowych, ponadto może on być stosowany przez osoby z nadwrażliwością na lateks. Wypustki znajdujące się na powierzchni wyrobu dodatkowo stymulują i potęgują doznania w trakcie stosunku. 
Szerokość nominalna: 53 mm.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Otworzyć opakowanie i delikatnie wyjąć prezerwatywę. Prezerwatywy są wytrzymałe, ale mogą zostać uszkodzone ostrymi paznokciami, zębami lub biżuterią.
  2. Prezerwatywę należy zawsze zakładać na penisa przed jakimkolwiek kontaktem seksualnym i wyłącznie wtedy, gdy penis jest w stanie erekcji. Zmniejszy to ryzyko nieplanowanej ciąży oraz zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  3. Prezerwatywę można rozwinąć tylko w jednym kierunku. Nie należy całkowicie rozwijać prezerwatywy przed jej użyciem. Należy sprawdzić, czy prezerwatywa jest ułożona odpowiednią stroną do góry.
  4. Ścisnąć końcówkę prezerwatywy, aby wypchnąć zgromadzone w niej powietrze i zrobić miejsce na spermę. Pozostawienie powietrza w prezerwatywie może zwiększyć ryzyko jej uszkodzenia.
  5. Rozwinąć prezerwatywę na całą długość penisa aż do jego nasady. Jeśli nastąpi uczucie, że prezerwatywa zsuwa się lub zbytnio rozciąga, należy przerwać zakładanie i sprawdzić ją, aby uniknąć potencjalnego pęknięcia.
  6. Nie używać środków nawilżających (lubrykantów) zawierających tłuszcz, takich jak olejek do masażu, balsam do ciała, oliwka dla dzieci, masło, margaryna, wazelina itp. Wszystkie substancje zawierające tłuszcz mogą uszkodzić prezerwatywy z poliizoprenu. Należy używać wyłącznie środków nawilżających nadających się do stosowania z prezerwatywami. Stosowanie niektórych leków może powodować uszkodzenia prezerwatyw, dlatego zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
  7. Po stosunku ostrożnie wycofać penisa, nadal będącego w stanie erekcji. Przytrzymać krawędź prezerwatywy u nasady penisa, aby zapobiec ewentualnemu wyciekowi nasienia. Skierować penisa w dół i ostrożnie zsunąć z niego prezerwatywę.
  8. Zawiązać koniec zużytej prezerwatywy i zawinąć ją w chusteczkę. Następnie wyrzucić ją w higieniczny sposób. Nie wolno wyrzucać prezerwatyw do toalety!

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Wyrób jednorazowego użycia.
Produkt wykonany z syntetycznego poliizoprenu, nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego i może być stosowany przez osoby ze stwierdzoną lub możliwą alergią na naturalny lateks.
Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją użycia i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób może być nieodpowiedni dla Ciebie.
Prawidłowe stosowanie prezerwatyw pomaga obniżyć ryzyko ciąży oraz wielu chorób przenoszonych drogą płciową, jednak żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony.
Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chroniąc przed działaniem światła słonecznego, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Cechy produktu

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij