Canpol Lovi Prolactis 3D Soft, laktator dwufazowy elektryczny, 1 szt.

akcesoria

404,99 zł

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Opis

Prolactis 3D Soft marki Lovi to dwufazowy, elektryczny laktator, który w delikatny ale skuteczny sposób pomaga odciągnąć pokarm. Produkt został wyposażony w specjalny lejek 3D, mający jak najdokładniej odwzorowywać ruch ssący dziecka. Lejek nie tylko ssie ale także uciska brodawkę sutkową. Akcesorium otacza pierś z każdej strony. Dzięki wielowymiarowej pracy, laktator oddziałuje na pierś, podobnie jak usta i język dziecka. Delikatny, równomierny ucisk stymuluje wydzielanie hormonu, który związany jest z produkcją mleka (prolaktyny) przez matkę. Powoduje to szybki i naturalny wypływ mleka.

Zawartość opakowania

W zestawie znajdują się:

 • baza laktatora,
 • silikonowy lejek 3D,
 • osłona lejka 3D,
 • butelka LOVI Medical+ 150 ml,
 • dynamiczny smoczek LOVI mini 0m+,
 • dysk uszczelniający, nakrętka i kubek do pojenia,
 • adapter,
 • podstawka pod butelkę,
 • wtyczka,
 • kabel USB,
 • wężyk,
 • wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance (próbki),
 • poradnik ,,Szkoła karmienia piersią”,
 • torebka/plecak na laktator.

Przeznaczenie produktu

Dla kobiet w okresie laktacji.

Charakterystyka produktu

Laktator Prolactis 3D Soft jest produktem, który został wyposażony w specjalny lejek, imitujący naturalny proces karmienia piersią. Lejek nie tylko ssie, ale również uciska brodawkę – na podobieństwo ust i języka dziecka. Produkt jest niezwykle szybki – już w 10 min. pozwala odciągnąć do 100 ml mleka. Wykonany z silikonu, miękki lejek 3D dopasowuje się do kształtu piersi i ustawia brodawkę w prawidłowy sposób otaczając ją równomiernie z każdej ze strony, podobnie jak usta dziecka. Laktator pracuje dyskretnie i niezwykle cicho, dzięki temu można go używać właściwie bez względu na okoliczności w nocy czy przy śpiącym dziecku.
System dwufazowy pozwala naśladować naturalne karmienie.

Stosowanie produktu

 1. Przyłożyć laktator do piersi w taki sposób, aby brodawka znajdowała się głęboko wewnątrz lejka (dokładnie pośrodku).
 2. Panel sterowania laktatora jest wyposażony w panel dotykowy. Należy dotknąć i przytrzymać znacznik on/off aby rozpocząć pompowanie. Pojawi się sygnał dźwiękowy. Będzie on pojawiał się każdorazowo przy zmienianiu ustawień na panelu sterowania.
 3. W tym samym momencie panel sterowania zacznie odliczać czas od 0 do 30 minut. Kiedy licznik dojdzie do 30 minut, silnik wyłączy się. Jeśli w trakcie odciągania dojdzie do przyciśnięcia znaczka on / off - silnik wyłączy się. Po powtórnym dotknięciu przycisku on/off rozpocznie się ponowne odliczanie. Laktator włączy się i od razu zacznie pracować w fazie stymulacji i sile na poziomie 1.
 4. Dotykając znaki (+) lub (-) na panelu sterowania, można regulować siłę ssania w fazie stymulacji, dostosowując ją do własnych potrzeb.
 5. Aby przejść do fazy ssania głębokiego należy wcisnąć przycisk kropli.
 6. Dotykając znaki (+) lub (-) na panelu sterowania, można wyregulować siłę ssania w cyklu ssania głębokiego, dostosowując ją do własnych potrzeb. Można powrócić od fazy głębokiego odciągania do fazy stymulacji dotykając ten sam przycisk na panelu sterowania .
 7. Jeżeli użytkownik chce pominąć fazę stymulacji, lub gdy mleko zaczyna wypływać wcześniej, należy dotknąć przycisk zmieniający fazy.
 8. Po zakończeniu, należy nacisnąć przycisk on/off w celu wyłączenia laktatora.

Uwagi i środki ostrożności

Przed każdym użyciem laktatora należy umyć dokładnie ręce. Upewnić się, że laktator został wcześniej umyty i osuszony i że w przewodzie nie znajdują się pozostałości po żadnym płynie czy ślady wilgoci. Nigdy nie należy włączać urządzenia jeżeli w przewodzie znajduje się woda. Uwaga! Nie wolno przedmuchiwać ustami przewodu w celu usunięcia wody.
Nie stosować przez kobiety w ciąży!

Cechy produktu

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij