Zestaw 6x Nestle Nan Optipro Plus 3 HM-O, mleko modyfikowane Junior dla dzieci po 1 roku, 800 g

zestaw, proszek

Produkt usunięty z oferty doz.pl

Szczegóły zestawu

O produkcie

Opis

Nan Optipro Plus 3, mleko modyfikowane w proszku to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci po 1. roku życia. Mleko zostało wzbogacone o składniki mineralne i witaminy w proporcjach odpowiednich dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Sprawdzi się jako płynny składnik diety podczas okresu odstawienia dziecka od piersi i po jego zakończeniu, jak również do dokarmiania. Mleko Optipro Plus stanowi unikalne połączenie składników wspierających odporność dziecka, takich jak witamina D, żelazo i cynk, białka Optipro, laktozy oraz oligosacharydów mleka kobiecego 2'FL. Zawarte w recepturze produktu kultury bakterii probiotycznych L. reuteri, korzystnie wpływających na układ pokarmowy dziecka.
Zestaw zawiera 6 opakowań po 800 g.

Szczegółowe informacje znajdują się w karcie produktu powyżej.

Polecane artykuły
  • Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie o dobrowolnym wycofaniu dwóch partii żywności specjalnego przeznaczenia medycznego – preparatów mlekozastępczych dla niemowląt Nutramigen 1 LGG Complete oraz Nutramigen 2 LGG Complete. Producent poinformował GIS o wykryciu bakterii Cronobacter sakazakii w produktach wytwarzanych na tej samej linii produkcyjnej, co wycofane partie.

  • Mitów dotyczących laktacji jest bardzo dużo. Skąd bierze się mleko w piersiach i czy to możliwe, że w ogóle się nie pojawi? Czy może zdarzyć się tak, że mleko w piersiach zwarzy się w upalny dzień? Skąd organizm wie, że powinien zacząć produkcję mleka i jak to się dzieje, że pokarm wypływa z piersi? Na takie i podobne pytania odpowiedzi warto szukać w sprawdzonych źródłach i potwierdzać je badaniami naukowymi.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij