Suplasyn, iniekcje dostawowe, 20 mg / 2 ml, 1 strzykawka
74.99 zł

Suplasyn, iniekcje dostawowe, 20 mg / 2 ml, 1 strzykawka

Suplasyn, iniekcje dostawowe, 20 mg / 2 ml, 1 strzykawka
74.99 zł
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat w postaci iniekcji dostawowych podawanych w celu zmniejszenia bólu w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów, polepszenia właściwości ruchowych stawu, poprawienia funkcji amortyzacyjnych i zwiększenia ilości substancji smarujących w stawie.

Działanie

Opóźnia lub wręcz zatrzymuje proces degeneracyjny chrząstki stawowej. Zwiększa lepkości i elastyczności płynu stawowego. Preparat zawiera sól sodową kwasu hialuronowego.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
PRODUCENT

Suplasyn - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy

Postać:

roztwór do wstrzykiwań dostawowych

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Reumatologia Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

wspomaga procesy naprawcze w stawach poprawia ruchomość stawu

Wskazania:

Zmniejszenie bólu w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów. Polepszenie własności ruchowych stawu. Poprawa funkcji amortyzacyjnych i zwiększenie ilości substancji smarujących w stawie. Opóźnienie lub wręcz zatrzymanie procesu degeneracyjnego chrząstki stawowej. Zwiększenie lepkości i elastyczności płynu stawowego.

Dawkowanie:

Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu określa lekarz. 

Możliwe skutki uboczne:

Po wstrzyknięciu dostawowym może wystąpić przemijający krótkotrwały ból. W obrębie stawu mogą wystąpić łagodne odczyny jak ból, uczucie gorąca, zaczerwienienie i obrzęk. U większości pacjentów objawy ustępują w ciągu kilku dni. W rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje miejscowe o większym nasileniu i gorączka. W razie powyższych działań niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.