Arthryl, 1,5 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek (import równoległy, InPharm)
27.49 zł

Arthryl, 1,5 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek (import równoległy, InPharm)

Arthryl, 1,5 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek (import równoległy, InPharm)
Ostatnia cena produktu
27.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Importer: InPharm
Kraj: Hiszpania
Dowiedz się więcej o imporcie równoległym

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Arthryl (proszek) - Glucosamini sulfas - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy

Postać:

proszek do sporządzania roztworu

Kategoria:

Układ mięśniowo-szkieletowy

Specjalności:

Medycyna sportowa Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Reumatologia

Działanie :

zapobiega degeneracji chrząstki stawowej odbudowuje chrząstkę stawową

Wskazania:

Choroba zwyrodnieniowa stawów, zwłaszcza kolanowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 50-100 ml wody, dokładnie mieszając aż do uzyskania klarownego roztworu. Cykl leczenia można powtarzać co 2 miesiące. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego: pobolewania w nadbrzuszu, wzdęcia brzucha, zaparcia lub biegunka. Reakcje uczuleniowe w postaci świądu skóry, rumienia, duszności. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na glukozaminę, chorujesz na fenyloketonurię (lek zawiera aspartam). Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.