UTI fem, proszek, 6 saszetek
12.28 zł

UTI fem, proszek, 6 saszetek

UTI fem, proszek, 6 saszetek
Ostatnia cena produktu
12.28 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat przeznaczony dla kobiet przy zapaleniu pęcherza moczowego.

Skład

cytrynian sodu, kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, węglan sodu, sacharoza, sacharynian sodu, naturalny aromat cytrynowy.

Właściwości

Do postępowania  w celu szybkiego łagodzenia dokuczliwych objawów towarzyszących zapaleniu pęcherza moczowego u kobiet. UTI-fem przynosi ulgę zmieniając odczyn moczu, przez co stopniowo neutralizuje uczucie piekącego bólu i szczypania podczas oddawania moczu. UTI-fem to pełna 48-godzinna kuracja składająca się z 6 dawek (saszetek), z których każda zawiera 5,6 g proszku do sporządzania roztworu do wypicia. Jest to mieszanina substancji posiadających zdolność do alkalizacji moczu.

Sposób użycia

zawartość 1 saszetki rozpuścić w pełnej szklance letniej wody (200 ml). Wypić cały roztwór natychmiast po całkowitym rozpuszczeniu się proszku. Powtarzać co 6 do 8 godzin, tzn. 3 razy dziennie przez 2 dni. Stosować kompletną kurację, tzn. 6 saszetek, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

UTI fem - zastosowanie i działanie

Skład:

cytrynian sodu kwas cytrynowy wodorowęglan sodu węglan sodu sacharoza sacharynian sodu

Postać:

proszek

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

łagodzi objawy zapalenia pęcherza moczowego

Wskazania:

UTI fem jest wskazany do postępowania dietetycznego w celu łagodzenia i usuwania objawów towarzyszących zapaleniu pęcherza moczowego u kobiet.

Dawkowanie:

Doustnie.  Zawartość 1 saszetki rozpuścić w pełnej szklance letniej wody (200 ml). Wypić cały roztwór natychmiast po całkowitym rozpuszczeniu się proszku. Powtarzać co 6 do 8 godzin, tzn. 3 razy dziennie przez 2 dni. Stosować kompletną kurację, tzn. 6 saszetek, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. Uwaga! Nie powtarzać kuracji! Jeśli objawy nie ustąpią po zakończeniu kuracji  należy skonsultować się z lekarzem.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz choroby nerek, nadciśnienie, cukrzycę lub nietolerancję niektórych cukrów (zawiera sacharozę), dietę o niskiej zawartości sodu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.