XLS MEDICAL Appetite Reducer, tabletki, 60 szt
XLS MEDICAL Appetite Reducer, tabletki, 60 szt
69.99 zł

XLS MEDICAL Appetite Reducer, tabletki, 60 szt

XLS MEDICAL Appetite Reducer, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
69.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat zmniejszający apetyt jest produktem naturalnym do kontroli apetytu, uczucia głodu i wewnętrznego przymusu jedzenia.

Skład

specjalistyczny, silnie pęczniejący kompleks błonnika pochodzenia roślinnego i stearynian magnezu.

Działanie

Preparat pęcznieje w żołądku jak balonik, a także tworzy gęsty, niestrawny żel spowalniający trawienie, co zwiększa przyjemne uczucie sytości.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować 2 do 3 kapsułek pół godziny przed głównymi posiłkami popijając pełną szklanką wody. Nie przekraczać dawki 9 kapsułek na dobę.

Producent

INQPHARMA EUROPE

Cechy produktu
PRODUCENT

XLS MEDICAL Appetite Reducer - zastosowanie i działanie

Skład:

Redusure - specjalistyczny, silnie pęczniejący kompleks błonnika

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie:

zmniejsza uczucie głodu

Wskazania:

Preparat zmniejszający apetyt służący do kontroli masy ciała w połączeniu ze zdrową dietą i odpowiednią aktywnością fizyczną.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-3 kapsułki 2-3 razy dziennie pół godziny przed głównymi posiłkami, popijając szklanką wody (około 250ml). Kapsułki należy połykać w całości. Nie przekraczać dawki 9 kapsułek na dobę.   Uwaga! Nie zaleca się podawania dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Ponadto nie zaleca się stosowania preparatu XLS MEDICAL Appetite Reducer jeśli wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5. Zaleca się obliczanie BMI przed i podczas stosowania.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz inne leki. Preparat XLS MEDICAL Appetite Reducer może zmniejszać stężenie glukozy w osoczu. U osób z cukrzycą może wystąpić konieczność dostosowania codziennego leczenia cukrzycy, aby uniknąć nagłego zmniejszenia poziomu cukru. Zaleca się przyjmowanie innych leków co najmniej 1 godzinę przed lub 4 godziny po zastosowaniu preparatu XLS MEDICAL Appetite Reducer.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.