Alax, drażetki, 20 szt.

aloes, kruszyna, tabletka, zaparcia

13,59 zł
Cena za szt.: 0,68 zł

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

Alax®

20 sztuk tabletek drażowanych

Alax® to lek bez recepty dla osób, które poszukują ziołowego wsparcia w zaparciach.

Lek, a nie suplement diety!

 

Alax® to lek OTC, który jest na rynku od ponad 55 lat! Dedykowany leczeniu krótkotrwałych zaparć, występujących sporadycznie dla osób powyżej 12 lat. Połączenie sproszkowanego soku z liści aloesu oraz wyciągu z kory kruszyny stopniowo uwalnia od niepotrzebnego balastu.

Sporadycznie
występujące zaparcia

Działanie
przeczyszczające

Łączy w sobie siłę aloesu
oraz kory kruszyny

Alax® to lek 2 w 1, który łączy w sobie dwie substancje czynne.

Kora kruszyny (łac. frangulae corticis)
Antrazwiązki zawarte w korze kruszyny charakteryzują się działaniem przeczyszczającym, dzięki któremu organizm jest w stanie wyregulować pracę jelit.

Aloes (łac. aloe capensis)
Pobudza perystaltykę jelit oraz zapobiega „ucieczce” z nich wody, dzięki czemu wypróżnienie staje się łatwiejsze.

Materiały Edukacyjne ze strony internetowej Alax.pl

Czy wiesz czym są zaparcia?

Zaparcia występują, gdy resztki jedzenia zalegają w przewodzie pokarmowym. W czasie zaparcia treść pokarmowa staje się gęstsza i powoduje problemy z jej wydaleniem. Taki problem w dłuższej perspektywie może doprowadzić nawet do uszkodzenia jelit.

Czy wiesz jakie są rodzaje zaparć?

Krótkotrwałe ‑ trwające krótko, ale mające charakter nawrotowy. Wymagają konsultacji ze specjalistą,

Tymczasowe ‑ spowodowane określoną sytuacją, na przykład zmianą sposobu żywienia,

Chroniczne ‑ związane z trybem życia i nawykami kształtowanymi od lat, Nawykowe ‑ występujące u dzieci na etapie nauki korzystania z toalety.

Czy wiesz jakie są objawy zaparć?

O występowaniu zaparć mówi się wtedy, gdy:

- wydalanie odbywa się dwa razy w tygodniu albo mniej,
- korzystanie z toalety sprawia ból,
- stolec jest twardy, często pojawia się w nim śluz lub krew,
- pomimo długiego pobytu w toalecie ma się uczucie, jakby wypróżnienie było niepełne.

 

Czy wiesz jakie dolegliwości towarzyszą zaparciom?

- wzdęcia,
- ociężałość,
- bóle brzucha,
- nudności,
- brak apetytu,
- gorączka i stan podgorączkowy,
- ogólne pogorszenie samopoczucia.

Czy wiesz jakie są przyczyny zaparć?

Niekiedy zaparcia pojawiają się jako reakcja organizmu na ignorowanie potrzeb skorzystania z toalety. Mogą też być skutkiem ubocznym przyjmowania preparatów moczopędnych, opiatów czy leków stosowanych w leczeniu choroby Parkinsona lub drgawek. Na zaparcia są również narażone osoby przyjmujące duże dawki żelaza oraz leki na zgagę.

Czy wiesz jak rozpoznaje się zaparcia?

Przy incydentalnych dolegliwościach warto w pierwszej kolejności spróbować domowych metod na zaparcia, które w większości przypadków są skuteczne i pozwalają na powrót do zwykłej częstości wypróżnień. Gdyby jednak okazały się nieskuteczne lub objawy nie ustępowały po pewnym czasie, warto skierować swoje kroki do specjalisty i wykonać badania diagnostyczne. To pozwoli mieć pewność, że za przejściowym zaparciem nie kryje się rozwijająca się poważna choroba.

Nawracające zaparcia mogą prowadzić do
powstania wielu chorób m.in.:

Materiały Edukacyjne ze strony internetowej Alax.pl

Uchyłki jelita

- wypukłości pojawiające się na
błonie śluzowej jelita, do których
może przedostać się treść
pokarmowa.

Choroba
hemoroidalna

– hemoroidy, czyli guzki krwawnicze, to naczynia
krwionośne, które odpowiadają
za kontrolowanie procesu wydalania.

Kamienie kałowe

– niekiedy w wyniku
nawracających zaparć treść
pokarmowa staje się twarda jak kamień.

Ogólne zatrucie
organizmu

wzdęcia, gazy, bóle głowy oraz
ogólne osłabienie organizmu.
Objawem zatrucia są także
problemy ze skórą i brzydki zapach z ust.

Problemy
z psychiką i emocjami

nawracające zaparcia obciążają
psychikę ‑ powodują duży stres,
przyczyniają się do odczuwania
dyskomfortu w domu oraz w
towarzystwie innych osób.

Zapoznaj się z kluczowymi informacjami na
temat produktu leczniczego Alax®

Co to jest lek Alax®?

Alax® w formie tabletek drażowanych zawiera wysuszony, sproszkowany sok z liści aloesu (Aloe capensis) oraz wyciąg suchy z kory kruszyny (Frangulae corticis extractum siccum).

W jakim celu się lek Alax®?

Zawarte w preparacie antrazwiązki wykazują działanie przeczyszczające. Mechanizm działania przeczyszczającego tłumaczy się stymulacją ruchów perystaltycznych jelita grubego (drażnienie zakończeń nerwowych) oraz zahamowaniem resorpcji zwrotnej wody z jelita. W efekcie następuje przyspieszenie pasażu jelitowego oraz rozluźnienie stolca. Efekt przeczyszczający może wystąpić po upływie 8 do 12 godzin po podaniu leku.
Lek Alax® przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania w sporadycznie występujących zaparciach u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat.

Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem.

Informacje ważne przed zastosowaniem leku Alax

Kiedy nie stosować leku Alax®
Nie należy stosować preparatu w przypadku potwierdzonej nadwrażliwości (uczulenia) na substancje czynne lub uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Przeciwwskazaniem do zażywania produktu leczniczego są przypadki niedrożności jelit i zwężenia jelit, atonia jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroby zapalne jelita grubego (np. choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego); ból brzucha nieznanego pochodzenia; ciężkie odwodnienie z niedoborem wody i elektrolitów.
Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Co zawiera lek Alax®?

1 tabletka drażowana zawiera: substancje czynne:
- 35 mg wysuszonego i sproszkowanego soku z Aloe barbadensis Miller i/lub Aloe ferox Miller, folium (liści aloesu) o zawartości związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę 18 %

- 42 mg wyciągu suchego z Rhamnus frangula L., cortex (kory kruszyny), DER 5‑8:1 , (ekstrahent: metanol) o zawartości związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę 15%

Sposób stosowania i droga podania:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Młodzież w wieku ponad 12 lat, dorośli, osoby w podeszłym wieku: wieczorem 1‑2 tabletki drażowane popić szklanką wody. Zwykle wystarcza przyjmowanie preparatu nie więcej niż 2‑3 razy w tygodniu. Właściwa pojedyncza dawka to najmniejsza dawka powodująca nie wymagające wysiłku wypróżnienie w postaci miękkiego stolca. Nie przekraczać dawki dobowej 30 mg antrazwiązków co odpowiada w przybliżeniu 2 tabletkom na dobę. Stosowanie preparatu przez okres dłuższy niż 1‑2 tygodnie wymaga konsultacji z lekarzem. Jeśli w trakcie stosowania preparatu nadal utrzymują się objawy (zaparcia), wówczas konieczna jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Młodzież w wieku ponad 12 lat, dorośli, osoby w podeszłym wieku: wieczorem 1‑2 tabletki drażowane popić szklanką wody. Zwykle wystarcza przyjmowanie preparatu nie więcej niż 2‑3 razy w tygodniu. Właściwa pojedyncza dawka to najmniejsza dawka powodująca nie wymagające wysiłku wypróżnienie w postaci miękkiego stolca. Nie przekraczać dawki dobowej 30 mg antrazwiązków co odpowiada w przybliżeniu 2 tabletkom na dobę. Stosowanie preparatu przez okres dłuższy niż 1‑2 tygodnie wymaga konsultacji z lekarzem. Jeśli w trakcie stosowania preparatu nadal utrzymują się objawy (zaparcia), wówczas konieczna jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą.

Stosowanie leku Alax® u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek i (lub) wątroby: Należy zachować ostrożność stosując preparat Alax® przy współistniejących schorzeniach nerek. Przed użyciem należy poradzić się lekarza.

Stosowanie leku Alax® u pacjentów w podeszłym wieku:
Należy zachować ostrożność stosując preparat Alax® u pacjentów w podeszłym wieku.

Dzieci:
Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Lek Alax® a inne leki
Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio a także o lekach, które pacjent planuje stosować. Długotrwałe stosowanie środków o działaniu przeczyszczającym może nasilać oraz zmienić działanie leków nasercowych. Jednoczesne stosowanie diuretyków, kortykosterydów lub preparatów z korzenia lukrecji może nasilić zaburzenia elektrolitowe. Lek może zmniejszać wchłanianie innych stosowanych doustnie leków.

Ciąża i karmienie piersią
Nie stosować leku u kobiet w ciąży.

Ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania, nie stosować leku w okresie karmienia piersią. Niektóre metabolity mogą przechodzić do mleka matki. Jeśli pacjentka przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn:
Stosowanie preparatu nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn.

Lek Alax® zawiera laktozę.
W przypadku stwierdzenia nietolerancji niektórych cukrów, należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem leku. Zawarty w leku barwnik (czerwień koszenilowa) może powodować reakcje alergiczne.

Jak stosować lek Alax

Zastosowanie większej niż zalecana dawki leku Alax
Podstawowe objawy przedawkowania lub nadużywania to silny ból brzucha oraz ciężka biegunka z następującą utratą wody i elektrolitów, które powinny zostać uzupełnione (biegunka może powodować zwłaszcza utratę potasu). W przypadku przedawkowania leku należy skontaktować się z lekarzem. Leczenie powinno mieć charakter objawowy i należy prowadzić intensywne uzupełnianie płynów w organizmie.

Pominięcie zastosowania leku Alax
Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. Przerwanie stosowania leku Alax W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Możliwe działania niepożądane

Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości. Kora kruszyny może powodować skurczowe bóle brzucha, mogą też pojawić się płynne stolce, zwłaszcza u chorych cierpiących na zespół jelita drażliwego. Objawy te mogą jednak wystąpić również wskutek przyjęcia nadmiernie wysokich dawek i w takich sytuacjach konieczne jest zmniejszenie podawanej dawki. Przewlekłe stosowanie może prowadzić do zaburzeń wodno‑elektrolitowych oraz do białkomoczu i krwiomoczu. W trakcie stosowania preparatu może pojawić się żółte lub czerwono‑brązowe zabarwienie moczu (zależne od pH moczu), jednak objaw ten nie ma istotnego znaczenia klinicznego. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych innych niż wyżej wymienione zaleca się skontaktowanie się z lekarzem lub farmaceutą.

Zgłaszanie działań niepożądanych:
Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, lub farmaceucie lub pielęgniarce. Działania niepożądane można zgłaszać bezpośrednio do Departamentu Monitorowania Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Al. Jerozolimskie 181C, 02‑222 Warszawa, tel. 48 22 49 21 301, fax 48 22 49 21 309, e‑mail: ndl@urpl.gov.pl

Z natury i z serca
od
Herbapol Poznań

Urosept®

Sylimarol® 70mg

Arcalen®

ALAX® tabletki drażowane
Substancje czynne: 1 tabletka zawiera: 35 mg wysuszonego i sproszkowanego soku z Aloe barbadensis Miller i/lub Aloe ferox Miller, folium (liści aloesu) o zawartości związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę 18%; 42 mg wyciągu suchego z Rhamnus frangula L., cortex (kory kruszyny) (DER 5‑8:1, ekstrahent: metanol) o zawartości związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę 15%. Jedna tabletka zawiera 10‑15 mg związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę. Wskazania do stosowania: Roślinny produkt leczniczy do krótkotrwałego stosowania w sporadycznie występujących zaparciach. Zawarte w preparacie antrazwiązki wykazują działanie przeczyszczające. Wyróżnia się dwa główne mechanizmy działania: pobudzanie motoryki jelita grubego prowadzące do przyspieszenia pasażu treści jelitowej oraz zwiększenie wydzielania płynów do światła jelita. W efekcie następuje przyspieszenie pasażu jelitowego oraz rozluźnienie stolca. Efekt przeczyszczający może wystąpić po upływie 8 do 12 godzin po podaniu leku. Podmiot odpowiedzialny: PZZ Herbapol S.A., ul. Towarowa 47/51, 61‑896 Poznań

UROSEPT® tabletki drażowane produkt złożony
Produkt złożony. Wskazania do stosowania: Urosept® jest lekiem o łagodnym działaniu moczopędnym. Stosowany jest pomocniczo w zakażeniach układu moczowego i w kamicy dróg moczowych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne, rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae, dawniej Compositae) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. ul. Towarowa 47/51, 61‑896 Poznań.

Sylimarol® 70 mg tabletki drażowane
Substancja czynna: 100 mg wyciągu (w postaci oczyszczonego wyciągu suchego) z łuski Silybum marianum (L.) Gaertn. (20‑34:1), ekstrahent ‑ metanol 90%, co odpowiada 77 mg sylimaryny w przeliczeniu na sylibininę. Wskazania do stosowania: Wspomagająco w stanach rekonwalescencji po toksyczno‑metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz w niestrawności (wzdęcia, odbijania) po spożyciu ciężkostrawnych pokarmów. Wspomagająco w dolegliwościach po przebyciu ostrych i przewlekłych chorób wątroby. Podmiot odpowiedzialny: PZZ Herbapol S.A. ul. Towarowa 47/51, 61‑896 Poznań.

ARCALEN® Maść 30 g
Substancja czynna: 1 g maści zawiera: 20 mg wyciągu gęstego złożonego z Arnica chamissonis Less., anthodium i Calendula officinalis L., anthodium (koszyczków arniki i nagietka) (3 – 7 : 1); 12,5 mg wyciągu suchego z Aesculus hippocastanum L., cortex (kory kasztanowca) (40 – 90 : 1). Wskazania do stosowania: Tradycyjnie w różnego rodzaju niewielkich stanach pourazowych, jako środek ułatwiający i przyspieszający resorpcję małych wylewów podskórnych (siniaków), w przypadku wystąpienia obrzęków po urazach mechanicznych np. przy stłuczeniach oraz do masażu w bólach mięśniowych po treningach sportowych. Podmiot odpowiedzialny: PZZ Herbapol S.A. ul. Towarowa 47/51, 61‑896 Poznań.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką
dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku.
W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY
Poznańskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A
ul. Towarowa 47-51, 61-896 Poznań

 

ALAXLAX‑KAEE‑APTE‑105‑3

Producent

HERBAPOL POZNAN
Towarowa 47-51
Poznań

Opis

Alax to produkt leczniczy roślinny do stosowania krótkotrwałego w sporadycznie występujących zaparciach.

Skład

Substancjami czynnymi są: wysuszony i sproszkowany sok z Aloe barbadensis Miller i/lub Aloe ferox Miller, folium (liści aloesu) o zawartości związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę 18% oraz wyciąg suchy z Rhamnus frangula L., cortex (kory kruszyny), DER 5-8:1, ekstrahent: metanol) o zawartości związków antranoidowych w przeliczeniu na aloinę 15%.

1 tabletka drażowana zawiera 35 mg sproszkowanego soku z liści aloesu (Aloe capensis) oraz 42 mg wyciągu suchego kory kruszyny (Frangulae corticis extractum siccum), czyli 10-15 mg antrazwiązków w przeliczeniu na aloinę.

Substancje pomocnicze: rdzeń: celuloza mikrokrystaliczna z krzemu dwutlenkiem koloidalnym, laktoza, kroskarmeloza sodowa, powidon, magnezu stearynian; składniki otoczki: sacharoza, talk, guma arabska suszona rozpyłowo, mieszanina wosku pszczelego białego i wosku Carnauba, czerwień koszenilowa (E 124).

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Dorośli i dzieci od 12 roku życia: wieczorem 1-2 tabletki popić szklanką wody.

 • Defekacja ma miejsce zwykle około 8-12 godzin po przyjęciu leku.
 • Zwykle wystarcza przyjmowanie preparatu nie więcej niż 2-3 razy w tygodniu.
 • Nie przekraczać dobowej dawki antrazwiązków (30 mg), co odpowiada 2 tabletkom na dobę.
 • Nie stosować dłużej niż 1-2 tygodnie bez konsultacji z lekarzem.

Działanie

Pochodne antracenu zawarte w produkcie Alax wykazują działanie przeczyszczające. Aloina pobudza motorykę jelita grubego (przyspiesza pasaż treści jelitowej) oraz zwiększa wydzielanie płynów do światła jelita.

Wskazania

Alax  jest stosowany do krótkotrwałego leczenia sporadycznie występujących zaparć.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Alax:

 • w nadwrażliwości na substancje czynne lub którykolwiek składnik produktu.
 • w przypadku niedrożności jelit, atonii jelit, zapalenia wyrostka robaczkowego, chorób zapalnych jelita grubego (np. choroba Crohna), bólu brzucha nieznanego pochodzenia, ciężkiego odwodnienia z niedoborami elektrolitów,
 • u dzieci poniżej 12 lat.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Częstość nieznana:

 • reakcja nadwrażliwości,
 • bóle brzucha, płynne stolce,
 • zaburzenia wodno-elektrolitowe, albuminuria, hematuria,
 • zmiany pigmentowe śluzówki,
 • żółte lub czerwono-brązowe zabarwienie moczu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

 • Alax zawiera barwnik azowy czerwień koszenilową, która może powodować alergie.
 • W przypadku stosowania glikozydów nasercowych, korzenia lukrecji, diuretyków, kortykosteroidów należy przez zastosowaniem leku skonsultować się z lekarzem.
 • Nie stosować w przypadku zaczopowania jelita, niezdiagnozowanych, ostrych lub utrzymujących się dolegliwościach jelitowo-żołądkowych (bóle brzucha, nudności, wymioty).
 • Należy unikać przewlekłego stosowania produktów przeczyszczających - może prowadzić do upośledzenia funkcji jelit (atonia jelit).
 • W przypadku osób z zaburzoną funkcją nerek, może dochodzić do zaburzeń elektrolitowych.
 • W przypadku nietolerancji fruktozy, zespołu złego wchłąniania glukozy-galaktozy, niedoborem sacharozy-izomaltazy nie powinno stosować się produktu Alax.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekarz, które pacjent planuje przyjmować, w tym również o tych, które wydawane są bez recepty.

Alax może wchodzić w interakcje z:

 • z lekami powodującymi hipokaliemię (np. diuretyki, kortykosteroidy, produkty z korzenia lukrecji).

Alax może przy dłuższym stosowaniu może powodować wystąpienie hipokaliemii, czego efektem jest nasilenie działania m.in. glikozydów nasercowych, zmiana działania leków przeciwarytmicznych. Alax  może również ograniczać wchłanianie innych produktów leczniczych stosowanych doustnie.

Ciąża i karmienie piersią

Nie zaleca się stosowania produktu u kobiet w ciąży.

Nie zaleca się stosowania w trakcie karmienia piersią.

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Cechy produktu

Polecane artykuły
 • Rezonans magnetyczny jamy brzusznej jest badaniem, które wykonuje się w trakcie prowadzenia procesu diagnostycznego narządów tego obszaru, czyli wątroby, trzustki, żołądka, jelit, nerek, nadnerczy, śledziony i dróg moczowych. Stanowi metodę dodatkową, którą wykorzystuje się wówczas, kiedy inne metody obrazowe (USG lub TK) zawodzą lub ich wynik jest niejednoznaczny. MRI wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania zarówno przed samym badaniem, jak i przestrzegania kilku kluczowych zasad podczas jego wykonywania. Ile kosztuje rezonans magnetyczny jamy brzuszny, czy badanie to wykonuje się z kontrastem i dlaczego makijaż lub lakier na włosach może zaburzyć jego wynik? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w niniejszym artykule.

 • Niedrożność jelit to stan, w którym zaburzony jest transport resztek pokarmu przez jelito cienkie i grube. Objawia się ona bólem brzucha, nudnościami, wymiotami, zatrzymaniem gazów oraz stolca. W jaki sposób leczy się niedrożność jelit? Co robić, by poprawić pracę przewodu pokarmowego?

 • Rektoskopia jest badaniem endoskopowym odbytnicy. Do jego wykonania używa się rektoskopu, który ma kształt sztywnej rurki.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij