Oppo, stabilizator kolana z policentrycznym zawiasem, rozmiar M
126.99 zł

Oppo, stabilizator kolana z policentrycznym zawiasem, rozmiar M

Oppo, stabilizator kolana z policentrycznym zawiasem, rozmiar M
126.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Rozmiar M: obwód kolana w pozycji stojącej 40,6 cm

Skład

70% Neoprene, 15% Nylon, 15% Cotton.

Działanie

Tutory kolana używane są do stabilizacji i unieruchomienia kolana. Wykonane są z pluszu nylonowego podszytego gąbką, co zapobiega zsuwaniu się tutora. Zapięcie na rzepy umożliwia szybką i łatwą aplikację. Stalki w tylnej części zapewniają odpowiednią pozycję nogi.

W zależności od rodzaju stabilizator zakłada się przez naciągnięcie od dołu w sposób jak na rysunku na opakowaniu lub zakłada się go od tyłu, a następnie zaciska się rzepy. Regulację kąta pochylenia (w wybranych modelach) uzyskuje się poprzez wyjęcie kołeczków blokujących, a następnie założenie ich przy właściwym kącie zgięcia. 

Wskazania

    

Uwagi

Nie należy stosować stabilizatora, jeśli używano maści lub żeli rozgrzewających. Aby dobrać właściwy rozmiar stabilizatora, należy zmierzyć obwód wokół stawu Kolanowego w pozycji stojącej. Wielkości poszczególnych rozmiarów podane są na opakowaniu.

Stabilizator pierze się w ręku w letniej wodzie. Nie należy używać wybielaczy. Stabilizatora 1 nie należy prasować, ani prać na sucho.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Rozmiar
Problem
Układy narządowe
PRODUCENT