Produkt w kategoriach

Marimer, oczyszczająca woda morska do nosa, 12 ampułek

Marimer, oczyszczająca woda morska do nosa, 12 ampułek

10.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Marimer w ampułkach to naturalny produkt będący roztworem fizjologicznym rozcieńczonej wody morskiej, sterylnym i nie zawierającym konserwantów. Ponieważ zadaniem nosa jest ciągłe oczyszczanie powietrza z kurzu i mikrobów, jest on narażony na infekcje.
Woda morska, pierwotne środowisko pierwszych form życia, dzięki korzystnemu działaniu zawartych w niej soli mineralnych oraz mikroelementów, wspomaga odżywianie komórkowe oraz utrzymanie właściwych funkcji nosa.
Odpowiednia higiena nosa zwiększa ochronę błon śluzowych przed czynnikami zewnętrznymi (niską temperaturą, alergenami, suchym powietrzem, zanieczyszczeniem) i ułatwia oddychanie.

Skład

Woda morska, oczyszczona woda s.q. 0,9% chlorku sodu. Bez konserwantów.

Wskazania

  • Marimer w ampułkach może być stosowany u małych dzieci do zakraplania lub oczyszczania nosa:
  • w codziennej higienie nosa
  • w przypadku nieżytu nosa, aby ułatwić usuwanie wydzieliny
  • jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych

Sposób użycia wyrobu medycznego

1 dawka do każdego nozdrza 1 do 4 razy dziennie. W przypadku niedrożności nosa 4 do 6 razy dziennie do każdego nozdrza w zależności od potrzeb, przed zastosowaniem innych środków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 827 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Marimer (ampułki) - zastosowanie i działanie

Skład:

woda oczyszczona woda morska

Postać:

płyn

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia Pediatria Medycyna rodzinna

Działanie :

oczyszczające nawilżające

Wskazania:

Codzienna higiena nosa, nawilżanie błony śluzowej nosa, rozpuszczanie zalegającej w jamach nosowych wydzieliny.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Oddzielić jedną ampułkę i przekręcić jej górną część. Wprowadzić końcówkę ampułki do nozdrza i lekko ją ścisnąć. Powtórzyć procedurę z drugim nozdrzem, a następnie odchylić głowę do tyłu, aby płyn słynął wgłąb nosa. Stosować od 1 do 4 razy dziennie, w zależności od potrzeby. Po odwróceniu, górna część ampułki może służyć do jej zamknięcia.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }