Maxigra Femina, nawilżający żel intymny, 75 ml - Portal DOZ.pl

Maxigra Femina, nawilżający żel intymny, 75 ml

żel, suchość, produkt naturalny

16.69 zł
Ikona doz lekarz
Potrzebujesz konsultacji z lekarzem?

Umów się na najbliższy dostępny termin.

Ikona umów się na najbliższy dostępny termin.

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego
Logo maxigra

Popraw jakość życia intymnego

 

Maxigra® femina
nawilżający żel intymny w tubie
75 ml

Maxigra femina żel
Zdjęcie

Dlaczego Maxigra® femina?

95% naturalnych składników

składniki pochodzenia
naturalnego

pH 4

pH 4

testowany dermatologicznie

testowany
dermatologicznie

hipoalerg

hipoalergiczny

Skuteczność potwierdzona
badaniami aplikacyjnymi2

100%

zapewnia optymalny poślizg
i odczucie natychmiastowego
nawilżenia wg 100% badanych

92%

zapewnia długotrwałe nawilżenie
wg 92% badanych

92%

koi i łagodzi podrażnienia
okolic intymnych wg 92% badanych

92%

eliminuje dyskomfort związany
z suchością, swędzeniem
i pieczeniem okolic intymnych
wg 92% badanych

Jak działa nawilżający żel intymny Maxigra® femina?

Maxigra® femina to nawilżający żel intymny, który powstał z myślą o kobietach chcących poprawić jakość życia intymnego.

1 eliminuje dyskomfort związany z suchością, swędzeniem, pieczeniem okolic intymnych,

2 zapewnia odpowiedni poślizg,

3 daje odczucie natychmiastowego
i długotrwałego nawilżenia.

zdjęcie kobieta
Maxigra femina żel

Skład
Maxigra® femina

Specjalistyczna formuła nawilżającego żelu intymnego Maxigra® femina została opracowana, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby kobiet:

KWAS HIALURONOWY
silnie i długotrwale nawilża


KWAS MLEKOWY
pomaga utrzymać prawidłowy odczyn kwasowy okolic intymnych (pH 4), wzmacniając ich naturalną ochronę


EKSTRAKT Z ALOESU
koi, łagodzi i regeneruje


OPARTY NA BAZIE WODY
łatwo się zmywa, nie pozostawia plam

Sposób użycia
Maxigra® femina

Niewielką ilość żelu nałożyć na zewnętrzne okolice intymne narażone na otarcia, także przed kontaktami intymnymi.

Zaleca się aplikację po uprzednim umyciu i osuszeniu okolic intymnych. Można stosować kilka razy dziennie, wedle potrzeb.

Kompatybilny z prezerwatywą.

Zdjęcie pary

Zobacz także inne produkty z linii

Maxigra Max

Maxigra® Max, tabletki powlekane
50 mg, 2, 4 szt

Maxigra Go 8 tabletek

Maxigra® Go, tabletki powlekane
25 mg, 8 tabletek

Maxigra Go 2, 4 tabletki

Maxigra® Go, tabletki do rozgryzania i żucia
25 mg, 2, 4 tabletek

1. 65% dorosłych Polaków w wieku 18-70 lat zgadza się ze stwierdzeniem, że „lepszy sex to lepsze życie” (odpowiedzi top 2 boxes) na podstawie badania Omnibus przeprowadzonego przez agencję badawczą 4P, metoda CAWI, na próbie N=1051, w terminie 9-11/12/2020.

2. badania aplikacyjne przeprowadzone na grupie 24 kobiet, które stosowały produkt przez 2 tygodnie

*Dotyczy leku Maxigra® MAX i Maxigra® Go:

Maxigra Max (Sildenafilum). Skład i postać: 1 tabletka powlekana zawiera 50 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Max jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Max niezbędna jest stymulacja seksualna. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z produktami leczniczymi uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego. Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Produkt leczniczy Maxigra Max jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5. Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, niedociśnieniem (ciśnienie krwi <90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (retinitis pigmentosa) (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu dla Maxigra Max 10309 wydane przez MZ. Lek wydawany bez recepty. ChPL: 2021.01.18.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Maxigra Go.Skład i postać: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25 mg syldenafilu tworzącego się in situ z 35,12 mg syldenafilu cytrynianu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każda tabletka zawiera 2,15 mg aspartamu (E951) i 70,46 mg laktozy jednowodnej. Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Go jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Go niezbędna jest stymulacja seksualna. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego. Produktów leczniczych przeznaczonych do terapii zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Produkt leczniczy Maxigra Go jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5. Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mm Hg), po niedawno przebytym udarze lub zawale mięśnia sercowego oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr 21674 wydane przez MZ – dla tabletek do rozgryzania i żucia, Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr 26546 wydane przez MZ - dla tabletek powlekanych. Lek wydawany bez recepty. ChPL:2020.12.30- dla tabletek do rozgryzania i żucia. ChPL: 2021.07.23- dla tabletek powlekanych.

Dotyczy leków Maxigra Max i Maxigra Go

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Logo Polpharma

Producent

POLPHARMA S.A.
Pelplińska 19
Starogard Gdański

Opis

Maxigra Femina

Nawilżający żel intymny

Właściwości

Maxigra Femina, nawilżający żel intymny

  • Działa nawilżająco.
  • Poprawia jakość życia intymnego.
  • pH 4.
  • 95% składników zawartych w żelu, to składniki pochodzenia naturalnego.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, kwas mlekowy ekstrakt z aloesu.

Uwagi

Testowany dermatologicznie.

Cechy produktu

Polecane artykuły
Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij