Produkt w kategoriach

Omron E2 Elite, elektrostymulator mięśni

Omron E2 Elite, elektrostymulator mięśni

239.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Omron E2 Elite, elektrostymulator mięśni.

Skład

Skład zestawu:

  • elektrostymulator E2 Elite,
  • kabel do elektrod,
  • 2 elektrody,
  • 2 baterie AAA,
  • instrukcja obsługi

Działanie

Stymulator E2 Elite posiada 9 automatycznych programów o czasie trwania od 10 do 15 minut podzielonych na 3 grupy:

  • szybka ulga (1 program) – stosowany głównie to dolnego odcinka pleców oraz stawów. Stymulator używa najwyższej częstotliwości 1200 Hz w celu szybkiego zlikwidowania bólu stymulacja wybranego regionu ciała – 4 programy dedykowane do różnych części ciała takich jak: ramiona, stopy, plecy oraz łydki.
  • masaż (4 programy) - programy wykorzystujące następujące metody masażu: oklepywanie, ugniatanie, naciskanie i nacieranie

Urządzenie posiada elektrody które można czyścić dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Intensywność poszczególnych programów może być ręcznie regulowana w 10 stopniowej skali.

Wskazania

Elektrostymulator E2 Elite firmy Omron pozwoli na zredukowanie symptomów bólu. Stosowanie go ukaja mięśnie po dużym wysiłku oraz bóle nerwowe dzięki delikatnej stymulacji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus