Inhalator pneumatyczny, Silvestro, 1 szt
150.69 zł

Inhalator pneumatyczny, Silvestro, 1 szt

Inhalator pneumatyczny, Silvestro, 1 szt
Ostatnia cena produktu
150.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Inhalator Silvestro do indywidualnej aerozoloterapii dolnych lub górnych dróg oddechowych.
Dzięki bardzo wydajnej sprężarce (kompresor tłokowy) i solidnemu rozpylaczowi niezawodnie rozpylającemu roztwory leków do inhalacji osiąga wyśmienite parametry.

  • średnie rozdrobnienie 3,37 µm,
  • czas ciągłego działania do 60 min.,
  • ciśnienie max. do 3,2 Atm.,
  • przepływ powietrza ok 11 l/min.,
  • waga 1,7 kg,
  • wymiary 295 x 185 x 100 mm,
  • wydajność do 3 cm3/ 10 min.,
  • pojemność rozpylacza max. 7 ml.

 

Cały zestaw inhalatora składa się z niedużej, lekkiej i poręcznej obudowy zawierającej kompresor oraz zestaw części terapeutycznych tzn. rozpylacz kulisty z trwałego i niekruchego PP (dobrze zabezpieczony przed niechcącym wylaniem się roztworu leku), maski uniwersalnej, ustnika, wkładki nosowej i łącznika pneumatycznego. Przemyślana konstrukcja czyni go bardzo prostym i poręcznym w obsłudze oraz utrzymaniu higieny. Zgrabny i nowoczesny kształt obudowy inhalatora z trwałego tworzywa ABS czyni go po prostu "miłym" dla oka i znośnym dla ucha w przeciwieństwie do inhalatorów ze sprężarkami membranowymi. Wszystkie części stykające się z roztworami leków zostały sprawdzone na tzw. interakcje chemiczne w kontakcie z większością aktualnych farmaceutyków zalecanych do inhalacji. Zasilany z sieci elektrycznej. Gwarancja 2 lata.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus