Greenmed, test ciążowy, płytkowy, 1 szt
8.49 zł

Greenmed, test ciążowy, płytkowy, 1 szt

Greenmed, test ciążowy, płytkowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
8.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Test ciążowy płytkowy GreenMed jest przeznaczony do wczesnego i szybkiego wykrywania ciąży. Charakteryzuje go wysoka czułość 25mIU/ml, co pozwala na wykrycie hCG w moczu już około tygodnia po zapłodnieniu) i duża wiarygodność, odpowiadająca testowi laboratoryjnemu  (99,98%).

Sposób użycia wyrobu medycznego

Test jest bardzo prosty w użyciu i aby go wykonać wystarczy pipętą nabrać próbkę moczu i nanieść na okienko kontrolne na płytce testu.
Wynik testu pojawi się już nawet po 1 minucie!
Warunkiem uzyskania pewnego wyniku testu jest jego prawidłowe przeprowadzenie, dlatego zawsze należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus