Ulgix Wzdęcia Speed, proszek doustny o smaku cytrynowym, 2 g, 8 saszetek
11.49 zł

Ulgix Wzdęcia Speed, proszek doustny o smaku cytrynowym, 2 g, 8 saszetek

Ulgix Wzdęcia Speed, proszek doustny o smaku cytrynowym, 2 g, 8 saszetek
Ostatnia cena produktu
11.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Ulgix WZDĘCIA SPEED smak cytrynowy

Skład

1 saszetka zawiera: 160 mg symetykonu Substancje pomocnicze: dekstroza, aromat cytrynowy, kwas cytrynowy.

Działanie

Ulgix Wzdęcia Speed zawiera  symetykon, który posiada zdolność obniżania napięcia powierzchniowego śluzu i pęcherzyków gazów znajdujących się w jelitach. W ten sposób ułatwia usuwanie nadmiaru nagromadzonych gazów w przewodzie pokarmowym.

Wskazania

Ulgix Wzdęcia Speed stosowany jest:

·        w celu zmniejszenia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach takich jak: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie, ‘burczenie w brzuchu”

·        w celu usunięcia piany, gazów i powietrza przed wykonaniem badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej techniką  radiologiczną, ultrasonograficzną i endoskopową

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dzieci od 6-go do 14-go  roku życia:  1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonu

Dzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Ulgix WZDĘCIA SPEED - zastosowanie i działanie

Skład:

symetykon

Postać:

proszek

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Gastroenterologia Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi wzdęcia

Wskazania:

Zmniejszenie objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach takich jak: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie, ‘burczenie w brzuchu”. Usunięcie piany, gazów i powietrza przed wykonaniem badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej techniką  radiologiczną, ultrasonograficzną i endoskopową.

Dawkowanie:

Doustnie. Wyrób medyczny Ulgix WZDĘCIA SPEED proszek doustny przeznaczony jest do podawania bezpośrednio na język, bez konieczności popijania płynem. W razie potrzeby można popić niewielką ilością płynu (około pół szklanki wody). Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie: dzieci do 6-go do 14-go roku życia: 1 saszetka przed lub po posiłku. Dobowa dawka nie powinna przekraczać 2 saszetek. Dzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej: w dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka 3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo.