Hascosan Baby, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/wrażliwa, 200 ml
25.09 zł

Hascosan Baby, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/wrażliwa, 200 ml

Hascosan Baby, płyn do kąpieli, natłuszczający, skóra sucha/wrażliwa, 200 ml
Ostatnia cena produktu
25.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Hascosan Baby natłuszczający płyn do kąpieli dla skóry suchej i wrażliwej.
Bez parafiny, bez konserwantów, bez sztucznych barwników.

Skład według INCI

Soyben oil, Laureth-9, BHT, Ascorbyl palmitate, Citric acid, Parfum, Propylene glycol.

Właściwości

Dzięki zawartości oleju, Hascosan Baby natłuszcza skórę przeciwdziałając tym samym utracie wilgotności i przesuszeniu. ma to szczególne znaczenie dla skóry skłonnej do zwiększonej utraty wody, ponieważ tworząca się po kąpieli powłoka olejowa przyczynia się do ochrony lipidowego płaszcza skóry. Wchodzący w skład preparatu polidokanol łagodzi uczucie swędzenia suchej, podrażnionej skóry.

Przeznaczenie

Płyn do kapieli Hascosan Baby stosuje się do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Przeznaczony jest dla dzieci już od 2 miesiąca życia oraz dla osób dorosłych.

Stosowanie

Zwykle stosuje się 3 nakrętki (ok. 30 ml) płynu na wannę (ok. 150 l wody). Do kapieli dzieci stosuje się 0,5 nakrętki (ok. 5 ml) na 25 l wody. Kapiele stosuje się co 2-3 dni, w razie potrzeby codziennie. Temperatura wody powinna wynosić 32-36o C, w wyższej temperaturze słabnie efekt natłuszczający. Czas trwania kąpieli nie powinna przekraczać 15- 20 minut, u niemowląt od 2 miesiąca życia i małych dzieci - kilka minut.
Dodatkowe użycie mydła lub detergentów osłabia skutecznośc płynu Hascosan Baby.
Hascosan Baby należ wlać do wanny napełnionej wodą, a następnie rozmieszać.
po kąpieli skórę należy lekko osuszyć ręcznikiem, silne wycieranie osłabia działanie preparatu.

Uwagi

Nie stosować jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu i w ostrych zmianach skórnych wymagających leczneia farmakologicznego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h