Produkt w kategoriach

Dermika Lily-Skin, krem na dzień, ochrona piękna, 50 ml

Dermika Lily-Skin, krem na dzień, ochrona piękna, 50 ml

45.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Krem ochrona piękna na dzień - pierwszy i jedyny jedyny krem pielęgnujący o bardzo dużum poziomie ochrony skóry przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, jak promnieniowanie UV, wolne rodniki i środowiskowielkomiejskie.

Właściwości

Krem doskonale dziala na poprawę eleastyczności skóry, spowalnia procesy starzenia się i działa rozjaśniająco. Sprawia, że skóra wygląda młodziej. Krem ma aksamitną konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie powoduje powstania zaskórników.  

Neuroaktywny kompleks rozjaśniający ( ekstrakt z gwiezdnej lili) - blokuje sygnały nerwowe powodujące przyśpieszoną pigmentację prowadząc do przebarwień.
Aktywator LOXL -składnik zwiększający ilość elastyny w skórze. Widocznie poprawia wygląd skóry, spłyca zmarszczki i przeciwdziała wiotkości. 
VEGF blocker - zmniejsza grę naczyniową poprzez hamowanie czynnika wzrostu ścianek naczyń krwionośnych VEGF.  

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 847 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus