Apirectum, czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym i propolisem, 10 szt
Apirectum, czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym i propolisem, 10 szt
16.99 zł

Apirectum, czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym i propolisem, 10 szt

Apirectum, czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym i propolisem, 10 szt
Ostatnia cena produktu
16.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Apirectum czopki doodbytnicze z kwaem hialuronowym i propolisem,

Skład

1 czopek zawiera: 10mg kwasu hialuronowego w postaci soli sodowej (hialuronian sodu)
50 mg propolisu (ethanolic extract of propolis)

Działanie

Apirectum czopki propolisowe, to skuteczny i naturalny sposób na łagodzenie wszelkich zmian i urazów błony śluzowej okolic odbytu. Apirectum, to bezpieczny wyrób medyczny skutecznie przeciwdziałający świądowi, obrzękom i pęknięciom pojawiającym się podczas problemów z wypróżnianiem. Czopek po aplikacji wytwarza lepki hydrożel powlekający błony śluzowe, co nawilża i zabezpiecza przed kolejnymi urazami. Stosowanie czopków Apirectum, sprzyja aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i przeciwzapalnych oraz przyczynia się do szybszego gojenie zmian i przywracania naturalnego stanu fizjologicznego nabłonka odbytu.
 

Wskazania

Apirectum czopki propolisowe stosowane są jako środek łagodzący zmiany i urazy błony śluzowej odbytu (świąd, obrzęki, niewielkie pęknięcia) powstałych na skutek zaparć.

Sposób użycia wyrobu medycznego

W zależności od stopnia nasilenia zmian, stosować jeden lub dwa czopki dziennie.
Czopek założyć do odbytu po wypróżnieniu, najlepiej na noc.
Czopki stosować przez 5-10 dni, do momentu zaniku niekorzystnych zmian w okolicy odbytu. W przypadku stosowania dwóch czopków dziennie, jeden czopek założyć przed południem, drugi na noc.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu.
U osób podatnych na uczulenia zachować szczególną ostrożność.
Nie stosować produktu z innymi preparatami podawanymi doodbytniczo.
 

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Jeśli po zastosowaniu produktu wystąpiło nasilenie zmian lub pojawił się wyprysk, obrzęk bądź inne, nie występujące wcześniej dolegliwości w okolicy odbytu, należy przerwać stosowanie i zwrócić się do lekarza.

Jeśli po zastosowaniu produktu nastąpi złagodzenie lub ustąpienie zmian i po krótkim czasie powrót do nieprawidłowości, nie należy wznawiać stosowania, lecz zwrócić się do lekarza w celu podjęcia leczenia.

Uwagi

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

FEMI-LAB

Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT

Apirectum - zastosowanie i działanie

Skład:

propolis hialuronian sodu

Postać:

czopki doodbytnicze

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Proktologia

Działanie:

łagodzi dolegliwości związane z hemoroidami

Wskazania:

Preparat przeznaczony do: łagodzenia zmian i urazów błony śluzowej odbytu (świąd, obrzęk, niewielkie pęknięcia) powstałych na skutek zaparć, nawilżania i ułatwiania wypróżnień, ochrony tkanek, odtworzenia naturalnego stanu fizjologicznego błon śluzowych odbytu, zwłaszcza w zaburzeniach świadczących o powstawaniu hemoroidów oraz w stanach po zabiegach chirurgicznych w obrębie odbytu.

Dawkowanie:

Doodbytniczo. 1 czopek raz lub dwa razy dziennie, w zależności od nasilenia dolegliwości. Stosować po wypróżnieniu, najlepiej na noc.W przypadku stosowania 2 czopków dziennie, jeden czopek założyć przed południem, drugi na noc.   Uwaga! Jeśli po zastosowaniu preparatu wystąpiło nasilenie zmian lub pojawił się wyprysk, obrzęk lub inne, niewystępujące wcześniej dolegliwości w okolicy odbytu, należy przerwać stosowanie i zwrócić się do lekarza. Jeśli po zastosowaniu produktu nastąpi złagodzenie lub ustąpienie zmian i po krótkim czasie powrót do nieprawidłowości, nie należy wznawiać stosowania, lecz zwrócić się do lekarza w celu podjęcia leczenia.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na ktrórykolwiek ze składników preparatu.